reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Cześć Kochane.
Nie udzielam sie za duzo ale czytam na bierząco . W tym miesiacu dopadl mnie mega dół. Dziś 25dc i powtorka z dwoch poprzednich cykli zaczyna sie brązowe plamienie i pobolewanie podbrzusza 😔 czyli wszystko już wiadomo. Klopoty w pracy znowu brak dzidzi i wiele innych problemow normalnie dzis kumulacja. Jeszcze ten upal nie pomaga chce mi sie wyć naprawde a czas ucieka 35l skonczone. 😪😪😪
witam w klubie🥺mam to samo😰kup wino i spotkaj się z przyjaciółka i wypłace się porzadnie, czasami tak trzeba zrobić. U mnie pustych butelek jest juz tyle, ze wstyd ze śmieciami wyjsc😉
 
Ja aż tyle nie mogę bo mąż mnie pilnuje 🙄😁
mój na razie nic nie mówi, ale to dlatego, że on ma dużo luźniejsze podejście do tematu niż ja ;-)
Wogóle to miałam druga sesję z psychologiem z fundacji i usłyszałam, że gdyby mi bardzo zależało na dziecku to nie czekałabym z tym do ślubu :( wyszłam z jeszcze większym poczuciem winy niż miałam :(
 
mój na razie nic nie mówi, ale to dlatego, że on ma dużo luźniejsze podejście do tematu niż ja ;-)
Wogóle to miałam druga sesję z psychologiem z fundacji i usłyszałam, że gdyby mi bardzo zależało na dziecku to nie czekałabym z tym do ślubu :( wyszłam z jeszcze większym poczuciem winy niż miałam :(
Mam radę, zmień psychologa 😳 mój też nie miał problemu dopóki w 3 dni nie opróżniłam butelki whisky, po tym mam szlaban 🤣
 
Mam radę, zmień psychologa 😳 mój też nie miał problemu dopóki w 3 dni nie opróżniłam butelki whisky, po tym mam szlaban 🤣
Powiedziałam sobie, że dam jej ostatnią szansę na 3-im spotkaniu. Jeśli znowu coś podobnego padnie to zmieniam. Jej rolą jest wyciągnięcie z dołka a kopanie w niego jeszcze głębiej :(
 
Cześć Kochane.
Nie udzielam sie za duzo ale czytam na bierząco . W tym miesiacu dopadl mnie mega dół. Dziś 25dc i powtorka z dwoch poprzednich cykli zaczyna sie brązowe plamienie i pobolewanie podbrzusza 😔 czyli wszystko już wiadomo. Klopoty w pracy znowu brak dzidzi i wiele innych problemow normalnie dzis kumulacja. Jeszcze ten upal nie pomaga chce mi sie wyć naprawde a czas ucieka 35l skonczone. 😪😪😪
Głowa do góry jeszcze będzie pięknie zobaczysz 😘 Pozwól sobie na chwilę słabości a potem walcz tak jak do tej pory nie poddawaj się ... A plamienie tak jak Eij napisała o niczym jeszcze nie świadczy . Trzymam za Ciebie kciuki ✊✊
 
reklama
Mój tak samo mnie pilnuje bo wie, że potrafię wino wypić raz dwa 😁😁 ale sama staram się też ograniczać alkohol praktycznie to można powiedzieć , że już wcale nie pije. Sporadycznie jedno piwko czy coś . Od czasu do czasu należy nam się reset ☺️
tak, zgadza się i dlatego jutro mamy babski wieczór "płaczu" z przyjaciółką ;-) Tylko patrząc na pogodę to obstawiam, że po pierwszym drinku padniemy ;-) i tyle z tego wszystkiego będzie ;-)
 
Do góry