reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Byliśmy dzisiaj w klinice i niestety ten mój spadek amh o 50% nie jest błędem labolatorium🥺także dzisiaj zaczęła się nasza „przygoda” z inv... dziś pierwsze pogłębione badania z krwi, mam dokupić leki na obniżenie homocysteiny i pic dużo zielonych koktajli, żeby dostarczyć jeszcze więcej kwasu foliowego. Mąż ma dalej brac suplementy i do czasu zebrania wszystkich wyników staramybsie poprawić jakość naszych materiałów genetycznych o zobaczymy co będzie po drodze.
Przykro mi bardzo 😔ale ważne, że działacie dalej 💪 Trzymam za Was kciuki ✊✊
 
reklama
Byliśmy dzisiaj w klinice i niestety ten mój spadek amh o 50% nie jest błędem labolatorium🥺także dzisiaj zaczęła się nasza „przygoda” z inv... dziś pierwsze pogłębione badania z krwi, mam dokupić leki na obniżenie homocysteiny i pic dużo zielonych koktajli, żeby dostarczyć jeszcze więcej kwasu foliowego. Mąż ma dalej brac suplementy i do czasu zebrania wszystkich wyników staramybsie poprawić jakość naszych materiałów genetycznych o zobaczymy co będzie po drodze.
Nie łam się kochana, jeszcze będzie dobrze. Walcz!!
 
Trzymam kciuki, nie martw się. ✊✊ dodam że mój mąż miał wyniki zerowe.. wyszła azoospermia a teraz wszystko jest super, wystarczyło zmienić złe nawyki

A co zmieniliście ? I czy poprawiła Wam się morfologia, bo my ciągle o nią walczymy, bo ilość i ruchliwość super, a ja nie da się jakoś ruszyć ? Są od lat suplementy, dieta, sport, zero używek. Może tylko mało snu, ale coś nie mogę nic wskórać.
Narkozy też się boję i tego, że coś będzie się działo poza moją świadomością.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Byliśmy dzisiaj w klinice i niestety ten mój spadek amh o 50% nie jest błędem labolatorium🥺także dzisiaj zaczęła się nasza „przygoda” z inv... dziś pierwsze pogłębione badania z krwi, mam dokupić leki na obniżenie homocysteiny i pic dużo zielonych koktajli, żeby dostarczyć jeszcze więcej kwasu foliowego. Mąż ma dalej brac suplementy i do czasu zebrania wszystkich wyników staramybsie poprawić jakość naszych materiałów genetycznych o zobaczymy co będzie po drodze.
A jakie leki dostałaś? Bo wysoka homocysteina i niski kwas foliowy raczej świadczy o posiadaniu mutacji MTHFR, wtedy wystarczy brać metylowaną witaminę b12 i metylowany kwas foliowy.
 
Do góry