reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

irlandzki paszport dla malucha

reklama
jakbyście miały jakies pytania to dzwoncie do niej - nazywa się Deirdre Bridger to jest bezpośredni nr do niej 016733104.
podajcie tylko nr waszego form,to te cyferki w lewym górnym rogu formularza na paszport :-) obok kodu kreskowego :-)
podaje nr bo wiem,że na ten ich glówny ciezko sie dodzwonic,jak do każdego urzedu.
dziewczyny nie dzownc na ten nr (tylko na glowny,bez 3ch ostatnich cyfr)w sprawach paszportowych,jesli nie chcecie dostac ochrzanu:sorry2:;-):-DMoj A.dzis zadzowonil bo mu sie wyjazd do PL nagly wydarzyl i potrzebje miec paszport,to sie babka zdziwila skad on w ogole ma ten nr i ze ona nie jest zadna informacja paszportowa itp. a ostatnio duzo Polakow do niej dzwoni z pytaniami;-):-D
 
dziewczyny nie dzownc na ten nr (tylko na glowny,bez 3ch ostatnich cyfr)w sprawach paszportowych,jesli nie chcecie dostac ochrzanu:sorry2:;-):-DMoj A.dzis zadzowonil bo mu sie wyjazd do PL nagly wydarzyl i potrzebje miec paszport,to sie babka zdziwila skad on w ogole ma ten nr i ze ona nie jest zadna informacja paszportowa itp. a ostatnio duzo Polakow do niej dzwoni z pytaniami;-):-D
dziwne mi jakoś pomogła.moim znajomym też.
 
hichotka-o ile dobrze pamietam,to chyba Ty musialas doslac 'dowody' rezydentury?Bo wlasnie dostalam prosbe o to samo i mam pytanie...Skoro mala urodzila sie w pazdzierniku 2009 wystarczy udowodnic pobyt A. od pazdz.2006?I czy doslac mam tylko to o co prosza,bo odeslali mi juz akt urodzenia malej i paszport A.,wiec to zatrzymuje,a dosylam 'dowody'-P60itp.,tak?
Dzieki z gory za pomoc!
 
hichotka-o ile dobrze pamietam,to chyba Ty musialas doslac 'dowody' rezydentury?Bo wlasnie dostalam prosbe o to samo i mam pytanie...Skoro mala urodzila sie w pazdzierniku 2009 wystarczy udowodnic pobyt A. od pazdz.2006?I czy doslac mam tylko to o co prosza,bo odeslali mi juz akt urodzenia malej i paszport A.,wiec to zatrzymuje,a dosylam 'dowody'-P60itp.,tak?
Dzieki z gory za pomoc!
madbebe mi wysłali list w którym prosili o dowody pobytu męza sprzed 4 lat zanim urodziła się Kinga.a dokładnie od grudnia 2005 do 22 grudnia 2009 r.
Do tego w liście były także dokumenty które przesłalismy im za pszym razem.
Mąż jest tutaj od maja 2006 więc wysłaliśmy im p60 z 2006,2007,2008 i 2009,wypełniony i podpisany form A a do tego wszystkiego dołączyliśmy jeszcze te dokumenty które nam odesłali.
Myslałam podobnie jak Ty,że skoro odesłali to po co je znowu wysyłac ,ale nie byłam pewna więc zadzwoniłam na numer który podałam wcześniej i babka powiedziała mi,żebym wysłała wszystko co mi odesłali bo tak naprawdę nie wiadomo do kogo to trafi ,może nie do tej samej osoby która nam to odesłała więc bezpieczniej będzie odesłac wszystko .Tak też zrobiliśmy i po jakichś 4 dniach dostaliśmy paszport :-) i zwrócone dokumenty.
 
hichotka-dzieki wielkie.I ja tak zrobie.Problem w tym ze malz leci do PL 24go i boi sie ze nie dostanie paszportu na czas,a dowod ma zlamany w pol:eek:Ale skoro mowisz ze tak szybko poszlo po doslaniu to i mi zostaje miec nadzieje....Nam odeslali akt ur.malej,paszport A.i certyfikat zawarcia malzenstwa plus prosba o doslanie;wypelnione formy zostawili sobie:tak:dokumentow...No ale chyba odesle wsio raz jeszcze skoro jest jak piszesz..
 
hichotka-dzieki wielkie.I ja tak zrobie.Problem w tym ze malz leci do PL 24go i boi sie ze nie dostanie paszportu na czas,a dowod ma zlamany w pol:eek:Ale skoro mowisz ze tak szybko poszlo po doslaniu to i mi zostaje miec nadzieje....Nam odeslali akt ur.malej,paszport A.i certyfikat zawarcia malzenstwa plus prosba o doslanie;wypelnione formy zostawili sobie:tak:dokumentow...No ale chyba odesle wsio raz jeszcze skoro jest jak piszesz..
tak było u mnie.myślę,że lepiej wysłac wszystko jeszcze raz niż później dosyłac to wszystko poraz kolejny.
a może napiszcie adnotację,że potrzebujecie paszport męża na ten i ten dzień.myślę,że zrozumieją.
 
reklama
Witam:)
chetnie podziele sie moim doswiadczeniem,gdyz przeszlam przez cała procedure paszportowa zaledwie kilka tygodni temu:)
-wnioski potwierdzalismy na Gardzie i u GP,za nic nie zaplacilismy ani grosza
-odsylano nam list 3 razy poniewaz brakowalo potwierdzenia jakiegos krotkiego okresu,radze od razu wyslac wszystkie dokumenty potwierdzajacy 3 letni pobyt (w ciagu ostatnich 4 lat )w Irlandii,co do dnia
-paszport po ostatnim liscie,ktory odeslalismy z pelna dokumentacja otrzymalismy w ciagu 4 dni

jezeli macie jakies pytania chetnie pomoge

pozdrawiam
 
Do góry