reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

irlandzki paszport dla malucha

:-:)-:)-(
ja nic nie rozumiem:wściekła/y:Odeslali mi wszystko z powrotem,tzn. p60 ktore dolaczylam jak mi hichotka doradzilas z 2006-2009 i dokladnie to samo pismo z prosba o te dokumenty i nic poza tym:eek::-(U mnie chca od 8.10.05 do 7.10.09,wiec jak to jest w koncu bo juz mnie szlag trafia.Jednym przyznaja po udowodnieniu 3ch lat a innym nie,czy co?:wściekła/y:
 
reklama
to jest masakra jakas...:no::szok:A. ma tam dzwonic dzisiaj i zapytac dlaczego roznie traktuja wnioskodawcow:wściekła/y:A. jest tutaj od maja 2005,ale tylko od grudnia 2005 ma na to jakiekolwiek dowody na pismie,ale to im i tak nie wystarczylo jak widac:wściekła/y:
 
Dziewczyny moja kolezanka tez miala taki problem - tez nie mieli jak udowodnic, ze sa tutaj dluzej niz jest wymagany termin ( jej maz jest tu od marca 2006 a dziecko sie urodzilo w sierpniu 2009) wiec napisali do nich pismo,ze sa taki okres czasu i ze potrzebuja parszport dla dziecka i takie tam i oczywiscie paszport dostali.Wiec moze Wy tez tak sprobujcie. zycze powodzenia :-)
 
madbebe no ciekawe co oni kombinuja.......ja odeslalam tylko P60 juz bez paszportu i certyfikatu urodzenia...a Ty kiedy doslylalas te papiery?bo nie wiem ile bede czekac na jakakolwiek odpowiedz....w necie jak sprawdzam,to jest tylko info na temat ze mi odeslali ....hmmmmm
 
ale co ja mam im pisac,jak dostali wszystko czarne na bialym:wściekła/y:nawet p45 A. z grudnia 2005:sorry:Nie wiem,moze A. tym telefonem cos wskora..alez mnie oni wqr..aja :no::wściekła/y:takie cepy siedza czasem w tych urzedach ze to nieporozumienie jakies:eek:
aga-moje dostali w pn. bo w pt. wyslalam,a dzis odeslali,wiec 3dni..Rowniez doslalam same p60 tak,jak sobie zyczyli..To co odeslali zostawilam bo skoro odeslali,to widac juz nie potrzebuja..
 
madbebe moze twoj A mial wyrabiany wczesniej pps bo ja jak skladalam wniosek o paszporty dla dzieci to tez zalaczylam pps mojego bo nie mielismy im jak udowodnic ze bylismy tutaj wymagany czas i sie udalo:-)
 
taaaaa....mial,ale jego kolega,z ktorym wtedy mieszkal, sprzatal papiery jak lecialo i jego PPS pochlonal ogien w kominku.Z tym moim A. czasem...:no::wściekła/y:
 
reklama
Paluetta u mnie juz po 2 tygodniach byla zmiana statusu ....a potem juz ze odsylaja z powrotem :) czyli mniej wiecej 3 tyg im to zajelo.....w piatek juz widzialam ze odsylaja i w poniedzialek bylo......we wtorek odeslalam ,wiec pewnie dopiero po niedzieli cos sie ruszy........ u nas dokladnie moj A byl przed urodzeniam malej 3 lata i 5 miesiecy:)hmmmm ciekawa jestem......am nadzieje,ze irlandzki dostaniemy bo jakos nie usmiecha mi sie do Dublina jechac wrrrr..tym bardziej ,ze ja z dziecmi to bezdomna w Polsce jestem i adresu zadnego nie mamy
 
Do góry