reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Invitro - który zarodek się przyjął?

Dołączył(a)
21 Sierpień 2024
Postów
1
Dziewczyny drogie możecie mi powiedzieć który z rzędu zarodek Wam się przyjął? Właśnie jestem po pierwszym transferze, ciąży nie ma. Mam 35 lat i bardzo dobre wyniki mimo to nie udało się. Jak pomóc w zagnieżdżeniu zarodka a czego unikać?
Dziękuję za porady !
 
reklama
Przyjęły mi się oba, ale pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem w 10tc.
Masz dobre endometrium?
Jakieś głębsze badania zrobione?
 
Dziewczyny drogie możecie mi powiedzieć który z rzędu zarodek Wam się przyjął? Właśnie jestem po pierwszym transferze, ciąży nie ma. Mam 35 lat i bardzo dobre wyniki mimo to nie udało się. Jak pomóc w zagnieżdżeniu zarodka a czego unikać?
Dziękuję za porady !
U mnie przyjmowały się wszystkie i póki nie miałam lekko przesuniętego transferu i włączonych leków p/zakrzepowych były to tylko ciążę biochemiczne. Przy trzecim transferze zaszłam w prawidłową ciążę.
 
Cześć,
Mam za sobą 7 transferów.

1. Ciąża, ale niestety nie zakończona szczęśliwie
2. Beta tylko drgnęła I spadła
3. Beta tylko drgnęła I spadła
4. Ciąża z happy endem 🩷
5. Ciąża, ale puste jajo płodowe
6. Ciąża z happy endem 🩵
7. Ciąża, obecnie 23 tc 🩷

U mnie sprawdziły się transfery na cyklu naturalnym.
 
Do góry