reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Insulina w ciąży

Marta2905

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Marzec 2019
Postów
38
Drogie mamy mam pytanie odnośnie insuliny w ciąży na noc. Otóż nie udało się w moim przypadku zbić cukru na czczo więc wprowadzono mi 6j insuliny na noc. Po pierwszej dawce cukier miałam wyższy niż normalnie. Byłam w szoku. Czy powinnam od razu zwiększyć dawkę insuliny czy poczekać kilka dni i poobserwować co się dzieję? Proszę o poradę w tej sprawie
 
reklama
Witaj choruje na cukrzycę. Moim zdaniem po obserwuj cukier przez dwa dni najlepiej w nocy 00:00 i od 3:00 i nie zapominaj zmierzyć rano jak wstaniesz i w dzień kilka razy po po posiłku, jeśli cukry będą wysokie wtedy podwyż dawkę
 
Chyba tak zrobię, z cukrami w dzień po posiłkach nie ma żadnych problemów zawsze w normie. Dziś w nocy około 2:30 cukier 118 rano o 7 108 no w szoku byłam bo zazwyczaj zawsze mam poniżej 100 . myślałam że po insulinie będzie niższy a on tak skoczył , nie wiem dlaczego.
 
Drogie mamy mam pytanie odnośnie insuliny w ciąży na noc. Otóż nie udało się w moim przypadku zbić cukru na czczo więc wprowadzono mi 6j insuliny na noc. Po pierwszej dawce cukier miałam wyższy niż normalnie. Byłam w szoku. Czy powinnam od razu zwiększyć dawkę insuliny czy poczekać kilka dni i poobserwować co się dzieję? Proszę o poradę w tej sprawie
 
Do góry