reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Ja mialam wczoraj IUI pierwszą z bardzo słabym nasieniem. poszlam do lekarza 9dnia cyklu, na usg mialam jeden pęcherzyk, plan ze we wtorek o polnocy biore zastrzyk zeby pęcherzyk pękł i w czwartek o 12 inseminacja. Wczoraj na usg pęcherzyk 25,5mm ktory zaczyna pękać, inseminacja czyli 3 minuty zabiegu plus 20 minut leżałam sobie 😅No i plan taki ze jak sie nie uda a wiem ze sie nie uda to sie umowic do lekarza 1 dnia cyklu wiec wtedy pewnie dostane leki na stymulację, zebym miala moze z 2 pecherzyki. I tak w kolko xd
Jak się czujesz ?
Ja mam bole jakbym miała dostać okres , masakra . Tydzień jestem po owulacji...
 
reklama
hej,
u nas tez jest podobny problem, narzeczony stosowal fertil men+ ale nic nie pomoglo

Mój mąż stosował najpierw fertilman potem profertil ale nic nie ruszyło nawet jeszcze się bardziej pogorszyły potem był proxxed plus razem z profertilem ale to też nic nie dało kupa kasy wydana i zero rezultatu dopiero dr kazał brać tenfertil on to jakieś nowe witaminy dopiero co na rynek wyszły to stwierdziliśmy że sprubujemy i po tym dopiero wyniki poszły w górę. Wszystko ponad normę tylko mariologia 1 % i ruchliwość mała. Ale to już coś. Właśnie muszę go wysłać na badania czy się coś nie pogorszylo
 
reklama
Hej kochane, miałam odezwać się od czasu do czasu, tak więc w poniedziałek zaczynam stymulację do ivf, wierzę w Was bardzo mocno , ze Wam się uda I nie będziecie przechodziły niepotrzebnie ten stres.... Ale jeśli któraś bedzie chciała się dowiedzieć co nieco o kosztach i całej procedurze piszcie śmiało, buziaczki 😘
Chętnie, nam lekarz kazał już pomyśleć o innych metodach.
Dziś po 2 AID robię BETA
 
Do góry