reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Tak biorę dupka i jak zobaczyłam plamienie to sie sama zabawiłam w lekarza i wzięłam dupka od razu po 16, a później o 22 i plamienia póki co nie ma :) przeczytałam że większa ilość progesteronu nie zaszkodzi a może pomóc. Do lekarza jestem umówiona na 20.10 mogłabym przyspieszyć wizytę ale ja juz raz przez to przechodziłam jest za szybko bo na monitorze lekarz nic nie zobaczy . Na bete pójdę jutro badz w poniedziałek (byłam we wtorek i wczoraj rana) więc będę miała porównanie :) jestem dobrej myśli będzie dobrze, musi być :) ✊✊
No właśnie miałam ci mówić żebyś sobie zwiększyła dawkę dupka. Ja miałam 2 razy plamienia po usg i wtedy miałam po 3 tabletki dziennie. Myśle ze to była implantacją 💪🏼
 
Często jest tak ze jakieś resztki jeszcze stare zchodza nie zawsze jest to zle 😊
Niby tak ale to taki stres , bo to już są najgorsze myśli ... wcześniej jak miałam poronienie biochemiczne to nie brałam dupka a teraz takie myśli że może on mnie trzyma że nie dostałam okresu ale już dupa zbita... pójdę na bete tylko jako dwóch badaniach mam jeden wielki krwiak na ręce i jak znowu mają mi szukać żyły po całej ręce to :/ ale jutro albo w poniedziałek najpóźniej sprawdzę to będę spokojniejszą co się dzieje w organizmie ;)
 
Dziewczyny a ten dupek to co? Ja brałam luteinę po pierwszej iui. 4 tabletki dziennie.
To duphaston- właściwości jak progesteron . Podtrzymuje ciążę, służy do wyregulowania miesiączek , przepisywany przy plamieniach, krwawieniach na podtrzymanie.
Podobnie jak luteina- tylko dupek w formie tabletek do połykania i jest syntetycznym zamiennikiem progesteronu. A luteina ma dwie formy przyjmowania :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry