reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
To ciesze się
Mysle ze po krwiaczku nie ma śladu i dzidziuś tylko nastraszył mamusie żeby wiedziała ze już jest 🥰
To czekam na info
Ja już mogę w czw/ pt testować
Ale boje się jak cholera bo mam wrażenie ze znowu dupa
Nie mam totalnie żadnych oznak żeby było coś na rzeczy 😔jakoś jestem podłamana
Bo co msc miałam nadzieje a teraz brak
U mnie jest normalnie jak przed każda miesiączka. Obolałe piersi, smaki na wszystko i wilczy głód. Dzisiaj trochę boli mnie podbrzusze i krzyże, ale to chyba musza być zakwasy, bo myśle ze na tego typu dolegliwości to zdecydowanie za wcześnie 😜 ja planowo okres mam dostać za tydzień w poniedziałek, ale spodziewam się go koło piątku, soboty bo owulacje miałam 3 dni wcześniej
 
reklama
U mnie jest normalnie jak przed każda miesiączka. Obolałe piersi, smaki na wszystko i wilczy głód. Dzisiaj trochę boli mnie podbrzusze i krzyże, ale to chyba musza być zakwasy, bo myśle ze na tego typu dolegliwości to zdecydowanie za wcześnie 😜 ja planowo okres mam dostać za tydzień w poniedziałek, ale spodziewam się go koło piątku, soboty bo owulacje miałam 3 dni wcześniej
Czyli kiedy testujesz? ☺️
 
Czyli kiedy testujesz? ☺️
Kurczę tak sobie myśle właśnie, ze chyba w ogóle nie będę robić tego testu, bo na 99% jestem pewna, ze się nie udało. Szkoda się dodatkowo smucić.
te piersi to tak dziwnie, raz bolą, za chwile nie bolą, także już w sumie czekam na okres żeby odpocząć od tego dupka
 
Kurczę tak sobie myśle właśnie, ze chyba w ogóle nie będę robić tego testu, bo na 99% jestem pewna, ze się nie udało. Szkoda się dodatkowo smucić.
te piersi to tak dziwnie, raz bolą, za chwile nie bolą, także już w sumie czekam na okres żeby odpocząć od tego dupka
Tak miałam w zeszłym miesiącu
Jednego dnia mnie bolały, drugiego zero
Taka huśtawka
 
Dziewczyny a mam pytanko - czy was tez bolało podbrzusze po duphastonie? Takie dziwne uczucie jakby pełności w podbrzuszu, może trochę jak na okres ale w sumie łagodniej, niemniej jednak tak dziwnie jakby ono było z ołowiu czy coś 😂
 
reklama
Dziewczyny a mam pytanko - czy was tez bolało podbrzusze po duphastonie? Takie dziwne uczucie jakby pełności w podbrzuszu, może trochę jak na okres ale w sumie łagodniej, niemniej jednak tak dziwnie jakby ono było z ołowiu czy coś 😂

Ja tak teraz mam. Jestem 3dpo, po stymulacji i pierwszej inseminacji, ale doopka nie dostalam i nie biore.
 
Do góry