reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Fajnie. Dobrze że jest kolejna szansa, a może akurat ta inseminacja będzie szczęśliwa 😊

Cześć. Tak się zaczęłam zastanawiać mam brać tabletki stymulujące 2 x 1 i już 28 lipca ma być inseminacja hmmm to nie dostane tabletki na wywołanie owulacji czy któraś z was tak miała?
 
Cześć. Tak się zaczęłam zastanawiać mam brać tabletki stymulujące 2 x 1 i już 28 lipca ma być inseminacja hmmm to nie dostane tabletki na wywołanie owulacji czy któraś z was tak miała?
A nie będziesz miała żadnych monitoringów? U mnie jest tak, ze mam cykl monitorowany i dopiero na podstawie usg ginekolog wyznacza mi kiedy będzie IUI. Dziwne, ze już na początku masz wyznaczoną datę, wydaje mi się, że to ciężko przewidzieć na początku cyklu kiedy będzie właściwy moment na IUI. Dopiero monitoring i badanie poziomu hormonów dają jakieś obraz tego kiedy może być owulacja, a powodzenie IUI zależy m.in. od wybrania właściwego momentu cyklu.
 
A nie będziesz miała żadnych monitoringów? U mnie jest tak, ze mam cykl monitorowany i dopiero na podstawie usg ginekolog wyznacza mi kiedy będzie IUI. Dziwne, ze już na początku masz wyznaczoną datę, wydaje mi się, że to ciężko przewidzieć na początku cyklu kiedy będzie właściwy moment na IUI. Dopiero monitoring i badanie poziomu hormonów dają jakieś obraz tego kiedy może być owulacja, a powodzenie IUI zależy m.in. od wybrania właściwego momentu cyklu.
Ja nie miałam monitorowania cyklu, zawsze szlam na wizytę w 10dc i po usg lekarz mówił mi kiedy mam zrobić zastrzyk I kiedy IUI 😊 I teraz moje IUI ma serce 😀
 
Ja nie miałam monitorowania cyklu, zawsze szlam na wizytę w 10dc i po usg lekarz mówił mi kiedy mam zrobić zastrzyk I kiedy IUI 😊 I teraz moje IUI ma serce 😀
Ale miałaś wizytę z usg w tym 10 dniu, ja to rozumiem jako monitorowanie:), bo IUI dopiero po tym USG miałaś wyznaczone. A Mnika tak jakby już od początku ma wyznaczona datę IUI, bez takiej wizyty z USG, napisała, ze IUI będzie miała 28, a dopiero zaczyna cykl.
 
Ale miałaś wizytę z usg w tym 10 dniu, ja to rozumiem jako monitorowanie:), bo IUI dopiero po tym USG miałaś wyznaczone. A Mnika tak jakby już od początku ma wyznaczona datę IUI, bez takiej wizyty z USG, napisała, ze IUI będzie miała 28, a dopiero zaczyna cykl.
No w sumie tak, jest to trochę dziwne, tak jakby lekarz zgadywał a to nie jest dobre
 
Wlasnie
A nie będziesz miała żadnych monitoringów? U mnie jest tak, ze mam cykl monitorowany i dopiero na podstawie usg ginekolog wyznacza mi kiedy będzie IUI. Dziwne, ze już na początku masz wyznaczoną datę, wydaje mi się, że to ciężko przewidzieć na początku cyklu kiedy będzie właściwy moment na IUI. Dopiero monitoring i badanie poziomu hormonów dają jakieś obraz tego kiedy może być owulacja, a powodzenie IUI zależy m.in. od wybrania właściwego momentu cyklu.
 
Dziwne że już ustalił termin inseminacji z góry, ja dziś podchodzę do 3 inseminacji i zawsze lekarz każe mi przyjechać 3-5 dzień cyklu, biorę tabletki na symulacje clostilbegyt przez 5dni(przy pierwszej próbie od 5dnia cyklu, przy 2 próbie 4dania cyklu, A teraz od 3 dnia cyklu). I wyznacza termin sprawdzenia jajeczek(teraz miałam w 12 dniu cyklu)i wyznaczył na dzisiaj inseminacje.
 
reklama
Masakra może ja coś złe zrozumiałam tabletki mam brać od 3 dnia cyklu 2 razy dziennie do 8 dnia i mam być w klinice moze faktycznie sprawdzi pani doktor . Muszę tam zadzwonic o się dowiedzieć
 
Do góry