reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Mam tak strasznie mieszane uczucia . Ból piersi , uczucie jak bym mnie mialo wlasnie zalać ...

Paula, kiedy miałaś pierwsze objawy, czułaś przed terminem@ ze coś jest na rzeczy??? 🥰
Wiem, że może to dziwne ale ja już po pierwszej becie pomimo nie jednoznacznego wyniku czułam się jakoś inaczej, nie miałam jeszcze żadnych objawow typowych dla ciąży ale wewnętrznie czulam, że w niej jestem ❤️ mój mąż zresztą któregoś dnia nawet stwierdził że jakoś inaczej wyglądam- "promienieje". Być może była to praca głowy i podświadomość ale po prostu to czulam 🙂
 
reklama
Wiem, że może to dziwne ale ja już po pierwszej becie pomimo nie jednoznacznego wyniku czułam się jakoś inaczej, nie miałam jeszcze żadnych objawow typowych dla ciąży ale wewnętrznie czulam, że w niej jestem ❤️ mój mąż zresztą któregoś dnia nawet stwierdził że jakoś inaczej wyglądam- "promienieje". Być może była to praca głowy i podświadomość ale po prostu to czulam 🙂
A jeśli chodzi o pierwsze objawy to u mnie zaczęło się od bolu piersi, bardzo wrażliwe sutki, i przeokropna senność w środku dnia. Teraz dołączyły nudności w zasadzie przez cały dzień i nadwrażliwość na zapachy ale ponoć to typowe 😉 mam nadzieję, że nudności szybko minął bo jest strasznie.
 
Ja nie miałam jakiś szczególnych objawow. Ale jak pobolewalo mnie podbrzusze jeszcze przed beta to jakoś inaczej
 
reklama
Do góry