reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Przykro mi😕, ja też tak mam, ze po IUI taka pełna nadziei, a jak przychodzą wyniki to już gorzej. Będziesz robić w sierpniu kolejna IUI czy robisz przerwę?
Staraczka 1990 co słychać? Jak się czujesz? Jesteś tydz po iui, jakieś zmiany?
Ja dziś się kręciłam cała noc to mnie podbrzusze bolało
 
reklama
To było moje 3 podejscie. W sierpniu chyba zrobię sobie przerwę, bo w pracy dużo urlopów i mój lekarz też na urlop się wybiera. Jak dobrze pójdzie to może we wrześniu podejdę do IUI...ale to się jeszcze zobaczy 😊
 
Staraczka 1990 co słychać? Jak się czujesz? Jesteś tydz po iui, jakieś zmiany?
Ja dziś się kręciłam cała noc to mnie podbrzusze bolało
Tak, u mnie dzisiaj mija tydzień i niestety nic mi nie kuje, nic nie boli, co mnie zasmuca. Jakbym poczuła jakieś bóle, to bym miała większa nadzieje, ze może coś się dzieje i ze się uda, a tak to mam mieszane uczucia. Dobrze, ze coś Ci boli, dla mnie to zawsze oznaka tego, ze może się uda❤️
 
Kurcze mam dylemat, czy iść za ciosem i podchodzić do 4 IUI w sierpniu....czy jednak krótka przerwa ( 1-2 miesiące ) bedzie bardziej wskazana?
 
Kurcze mam dylemat, czy iść za ciosem i podchodzić do 4 IUI w sierpniu....czy jednak krótka przerwa ( 1-2 miesiące ) bedzie bardziej wskazana?
Jeżeli czujesz się gotowa psychicznie to ja bym podchodziła do IUI, moje myślenie jest takie że zmarnowalabym miesiąc czy dwa ale to tylko moje zdanie. Być może Ty poprostu potrzebujesz psychicznego odpoczynku
 
Tak, u mnie dzisiaj mija tydzień i niestety nic mi nie kuje, nic nie boli, co mnie zasmuca. Jakbym poczuła jakieś bóle, to bym miała większa nadzieje, ze może coś się dzieje i ze się uda, a tak to mam mieszane uczucia. Dobrze, ze coś Ci boli, dla mnie to zawsze oznaka tego, ze może się uda❤️
Spokojnie, to nie zawsze oznaka ze nic nie boli ze się nie udalo
Patrz na nasza Cukierkowa 🥰
Czekamy tydz i testujemy 🥰
 
Spokojnie, to nie zawsze oznaka ze nic nie boli ze się nie udalo
Patrz na nasza Cukierkowa 🥰
Czekamy tydz i testujemy 🥰
O tak jeżeli jutro będzie wszystko w porządku to będę idealnym przykładem jak być w ciąży totalnie bezobjawowej 😀 jakbym miała bardzo nieregularne cykle i nie musiała testować to do tej pory nie wiedziałabym że jestem w ciąży 😀
 
reklama
Do góry