reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Dziewczynki siedzę i czekam na betę. Wczoraj po 8 dniach od IUI zrobiłam test o czułości 20...wyszedł negatywny. Już nastawiam się, że wynik bety będzie też

Trzymam kciuki za dobra betę, tak jak piszą dziewczyny na test ciążowy o czułości 20 pewnie jest jeszcze za wcześnie.
Ja dzis po becie wynik popoludniu 6 dni po IUI 2 kreski jedna słaba (po zastrzyku na wywołanie ) A w 13 dniu negatywny
 
Ja już nie mam zludzeń...moja beta 0,1 ehhhh A zawsze po zabiegu IUI jest fajnie...bo taką nadzieję się ma, że tym razem się uda....aż do pierwszej bety 😁
 
Ja już nie mam zludzeń...moja beta 0,1 ehhhh A zawsze po zabiegu IUI jest fajnie...bo taką nadzieję się ma, że tym razem się uda....aż do pierwszej bety 😁
Przykro mi😕, ja też tak mam, ze po IUI taka pełna nadziei, a jak przychodzą wyniki to już gorzej. Będziesz robić w sierpniu kolejna IUI czy robisz przerwę?
 
Ja już nie mam zludzeń...moja beta 0,1 ehhhh A zawsze po zabiegu IUI jest fajnie...bo taką nadzieję się ma, że tym razem się uda....aż do pierwszej bety 😁
Przykro mi
No nadzieje mamy co miesiąc, No i nie możemy jej tracić
Ja podchodzę do tego tak ze widocznie tak miało byc
Być może za miesiąc jest ten odpowiedni moment
Będziesz w sierpniu podchodziła?
 
reklama
Do góry