reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Tak poronilam rok temu, ciąża zatrzymana w 5 czy 6 tyg...
Aktualnie nie miałam objawow, zero zawrotów głowy, zero mdłości, jajniki mnie kluja ale to już od owulacji je czuje. Teraz tak myślę że wczoraj pochłonęłam całego ostrego hamburgera z frytkami a to nie jest u mnie normalne... ale tak ogólnie to nic mi nie jest. Rok temu miałam zawroty głowy, często sikalam, ciągle spalam, bolała mnie głowa i masowo jadłam żelki więc tym razem też byłam nastawiona na porażkę a tu niespodzianka
Będzie dobrze. Przede wszystkim trzeba myśleć pozytywnie. Choć współczuję ❤️ i wiem, że po takiej stracie będzie trudno podejść do tego wszystkiego że spokojem...
 
Tak poronilam rok temu, ciąża zatrzymana w 5 czy 6 tyg...
Aktualnie nie miałam objawow, zero zawrotów głowy, zero mdłości, jajniki mnie kluja ale to już od owulacji je czuje. Teraz tak myślę że wczoraj pochłonęłam całego ostrego hamburgera z frytkami a to nie jest u mnie normalne... ale tak ogólnie to nic mi nie jest. Rok temu miałam zawroty głowy, często sikalam, ciągle spalam, bolała mnie głowa i masowo jadłam żelki więc tym razem też byłam nastawiona na porażkę a tu niespodzianka
Teraz na pewno wszystko będzie dobrze, musi być dobrze, nam też przecież kiedyś musi się udać, a Ty w pełni zasłużyłaś na zdrową i spokojną ciąże😘
 
Ja za pierwszym razem tak się doszukiwałam objawów że kręciło mi się w głowie na zawołanie... teraz wyluzowałam ale jajniki nie pozwalały mi spokojnie czekać
 
reklama
Do góry