reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Jest kreska! Powtórz bete dziś i będzie wszystko jasne :)
Test z rana. Wiem, że ich się nie rozbraja, ale miał pęknieta szybke i nic nie widzialam. Jesli beta nie wyjdzie to nie wiem co to za czary 😁
 

Załączniki

  • BB488163-048C-4204-8B48-7C048BA52A90.jpeg
    BB488163-048C-4204-8B48-7C048BA52A90.jpeg
    937,6 KB · Wyświetleń: 83
Wyjdzie wyjdzie beta ;) który dzien po iui? Ja 11 dnia byłam to miałam bete 37,50. Równe 4 tygodnie od iui miałam ponad 27 tys 🤣
Nie mieliśmy IUI w tym cyklu. Mieliśmy 3 nieudane, ostatnia we wrześniu. Ten cykl byliśmy "puszczeni" na odpoczynek, bo myślę, że teraz na kolejnej wizycie już nam zaproponują in vitro. Dzisiaj jak emocje opadły, to coś mi w środku mówi, że ta piątkowa beta 3,3 to wychwycone resztki zastrzyku. Chociaż dzisiaj ten test... Mam mętlik w głowie. Jeśli jakimś cudem ciąża, to czy wynik nie za niski. Ciągle coś 🙄
 
Nie mieliśmy IUI w tym cyklu. Mieliśmy 3 nieudane, ostatnia we wrześniu. Ten cykl byliśmy "puszczeni" na odpoczynek, bo myślę, że teraz na kolejnej wizycie już nam zaproponują in vitro. Dzisiaj jak emocje opadły, to coś mi w środku mówi, że ta piątkowa beta 3,3 to wychwycone resztki zastrzyku. Chociaż dzisiaj ten test... Mam mętlik w głowie. Jeśli jakimś cudem ciąża, to czy wynik nie za niski. Ciągle coś 🙄
Mi zastrzyk po 3 dniach w testach z moczu już nic nie pokazywał biel bieli :) a tu ewidentnie dwie kreseczki 👍 powtórzyłaś bete dziś?
 
reklama
Czyli nie mamy z mężem omamów 😁 Kreska jest, ale czy piątkowa beta nie powinna być wyższa? Ostatnia miesiączka 30.09. 12 pazdziernika monitoring, zastrzyk kolo 15. Doktor mowil, ze owulacja jutro pojutrze czyli wypadaloby na 13 lub 14 pazdziernika.
Tez mam nadzieje dzięki Tobie na kreski na tydz :)
A co było przyczyna u was iui ?
 
Do góry