reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje o narodzinach oraz Gratulacje dla mam i ich pociech

wchodze i doznalam szoku:shocked2::shocked2::shocked2:
dudziakowa...gratulacje dla Ciebie i syneczka..i oczywiscie taty:-D
dla pierwszej listopadowej a raczej wrzesniowej mamy...nalezy sie zloty medal:tak::tak::tak:zycze szybkiego powrotu do domciu i wiele szczesliwych dni wraz z syneczkiem:tak:
jestem pod wrazeniem:))))
 
reklama
Nie było mnie 3 dni a tu takie rewelacje :))
GRATULACJE dudziakowa :)) najważniejsze że mały zrowy i duży, teraz szybko zacznie nadrabiać zaleglości :)) Czekamy na zdjęcia Kordianka. Całusy :)))

Myślałam że to żarty, a tu już tuż tuż i wszystkie się znajdziemy na tym wątku :))
 
DUDZIAKOWA NAJSZCZERSZE GRATULACJE DLA CIEBIE I UKOCHANEGO. DUŻO ZDRÓWKA DLA KORDIANKA, ŻEBY RÓSŁ SZYBCIUTKO I MÓGŁ ZASYPIAĆ W TWOICH LUB TATUSIOWYCH RAMIONACH.
DBAJ O SIEBIE I WRACAJ SZYBKO DO RÓWNOWAGI SPRZED CIĄŻY :)

ps. zaczynam się bać ... zaczęłyśmy się rozpakowywać ...
 
Myślałam, że się przewidziałam widząc ten wątek :-D
Dziubasek coś napomknęła na innym forum, że jakaś listopadówka urodziła, ale pomyslałam , ze coś bredzi :-D

DUDZIAKOWA KOCHANA GRATULACJE !!!!!!!!!
Tyle nerwów, stresów i proszę jest zdrowiutki chłopaczek.
Podziwiam, że przetrwałaś to wszystko !!!

GRATULUJĘ!!!!!!!!
 
reklama
Dziekuje wam dziewczyny z calego serca....za Gratualcje.....:tak:

az sie Poryczalam......czyjatac te posty.....az 5 stron i to tylko dla mnie......hehe....

buziaczki kochane
 

Podobne tematy

Do góry