reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje o narodzinach oraz Gratulacje dla mam i ich pociech

Wiem,ze to nie ten watek ale mysle ze troche jednak na temat
A moze nasze panie medatorki zrobia jeden temat taki zamkniety gdzie mialybysmy tylko my listopadowki dostep i tam wlasnie wpisac nasze nr tel,np profile na Nasza klase itd,mozna by poogladac fotki na naszej klasie itd to tylko propozycja bo niewiem jaka wielka jest tu wasza wladza na tym naszym forum ;)
Oczywiście Ogromne Gratulacje dla Pierwszej Listopadowej Mamuśki :tak: , ale Ci zazdroszcze :-)
zgadzam się z kevinką że można by utworzyć taki specjalny wątek z naszymi danymi , np a adresem strony www na której umieszczamy zdjęcia , niekoniecznie to musi być profil na naszej klasie ale np na picasie można też pooglądać i zachęcam was do założenia sobie takiej darmowej stronki :-) kto oczywiście jej nie ma
 
reklama
Dziunka jezeli chcesz mozesz podac mi swoj numer na PW, ja wtedy przesle Ci swoj. Wiele dziewczyn zostawilo mi numer w razie potrzeby lub wlasnie gdy urodza :-) nikogo nie nekam gluchymi telefonami i nie wykorzystuje ich w zaden inny sposob. Na forum siedze naokraglo wiec od razu dam znac gdy tylko ktoras napisze. ;-) lub daj jakies osobie ktorej "ufasz" :tak::-)
Mi również dziewczyny zostawiają nr i ja odsyłam w zamian swój...
jeśli ktoś ma ochotę można wysłać również do mnie swój nr....:tak:
a napewno będzie można się jakoś skontaktować poza forum
albo jak klaudzia pisała... komuś komu ufasz:tak::-D

zgadzam się z kevinką że można by utworzyć taki specjalny wątek z naszymi danymi , np a adresem strony www na której umieszczamy zdjęcia , niekoniecznie to musi być profil na naszej klasie ale np na picasie można też pooglądać i zachęcam was do założenia sobie takiej darmowej stronki :-) kto oczywiście jej nie ma
bardzo dobry pomysł..
też nad nim myślałam...i tutaj można utworzyć"wątek zamknięty" żeby nie szukać się po stronkach... a ttylko dostęp będą miały listopadówki które udzielają się na forum....:tak: coś się wymyśli... nie ma problemu :cool2:;-)
 
Czesc Listopadoweczki, pisze do was po przerwie kilkudniowej...
W piatek, 9.10.09 zostalam mama, Maria urodzila sie o 18.41 w 33 tyg. ciazy, wazy zaledwie 2 kg ale jest silna i dzielna, niestety musi zostac troche w szpitalu, prosze 3majcie za nas obie kciuki, za nia zeby szybko rosla i za mnie, zebym dala ze wszystkim rade.
Swiat mi sie poprzewracal w jednym dniu i troszke ciezko sie odnalezc, wiecej napisze jak znajde chwile.

No i tak z listopadowki (termin porodu 24.11) zrobilam sie pazdziernikowka....

Buziaki dla was. Mam nadzieje ze u was wszystko okej i wkrotce nadrobie zaleglosci...
 
To przyszła pora na nastepne GRATULACJE dla PIANISTKI i jej maleńkiej córeczki!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Trzymajcie sie ciepło i wierze,że szybko Twoja kruszynka podrośnie i będzie wszystko dobrze.
 
PIANISTKA ogromne gatuacje.....:-D wracajcie szybko do domku ....
Zyczę wam teraz już aby dzidzia rosła zdrowa..... a Ty bądź szczęśliwa bo już masz przy sobie największe szczęście jakie można mieć:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama

Podobne tematy

Do góry