reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja intymna

reklama
Mam taki problem, wczoraj zauważyłam że moja wydzielina jest lepka i ciągnąca ( taka jak podczas dni płodnych), czy to normalne. Jestem w 17tc. Nie wiem jak wydzilina w ciąży powinna wyglądać, ponieważ do końca 14tc brałam luteinę, która tą wydzilinę zmieniała, a pozniej nie przykładałam do tego wagi, dopiero wczoraj się zdziwiłam i przestraszyłam.
 
hej:) to normalne:) musisz sie przyzwyczaic bo w ciazy wydzieliny takiej jest bardzo duzo:) jezeli ma zoltawy lub zielonkawy kolor to moze byc wtedy jakies zapalenie,lub grzybica rowniez normalne w ciazy,jak by tak bylo powiedz lekarzowi na wizycie to pewnie przepisze globulki dopochwowe. Takze nie martw sie kochana:) wszytko jest ok
 
Nie ukrywam, iż martwi mnie również to, iż nie mam zbyt dużo wydzieliny, czytałam że z dziewczyn "leci", a ze mnie nie, na wkładce w bieliżnie oczywiście jest wydzielina ale to jakieś 2 centymetry kwadratowe dziennie, czy to zle?
 
nie:p ale jak masz watpliwosci to idz do lekarza:) ja tez w ciazy panikowalam i czesto sdzlam sie upewniac czy jes wszystko ok:)
 
Hej mam następujący problem. Miałam ostatnio jakies dziwne objawy ze strony dróg rodnych (uplawy, bolesne stosunki, bol podczas oddawania moczu), poszłam do ginekologam, miałam pobrany wymaz, lekarka zdiagnozowała mi że to chlamydioza, dostałam lekarstwa dla siebie i partnera. wszystko byloby w porzadku, ale szperałam trochę w necie i znalazłam w opisie choroby Chlamydioza - Kobieta intymnie
że to jest choroba przekazywana drogą plciowa i zakażeniu sprzyjają częste zmiany partnerów seksualnych i ryzykowne zachowania seksualne!! Lekarka mi tego nie powiedziała, bylam pewna, że zaraziłam się na basenie czy coś. teraz się boję, czy to mąż mnie nie zaraził :( kurcze, nie bylo najlepiej w naszym małzenstwie, ale teraz zaczynam się obawiac czy mnie nie zdradza :( nie wiem co mam robić, mąża teraz nie ma, wraca w pon. z delegacji. czy moze być inna przyczyna tej chlamydiozy niz to co jest wymienione w artykule?? Nie wiem co mam robić ;(
 
Qrcze...przeczytałam kilka artykułów i wygląda na to,że tylko przez kontakt seksualny można się zarazić...Hm...myślę,że powinnaś zapytać lekarza, jako że ma na ten temat największą wiedzę. Masz telefon do tej lekarki? Mogłabyś zadzwonić i zapytać w jaki sposób można zarazić się chlamydiozą.
 
hej :)

zanim zaatakujesz męża porozmawiaj z lekarzem!!!! Chlamydią zaraziła sie córeczka mojej koleżanki...była niemowlakiem więc tu odpada zarażenie drogą płciową...
 
reklama
Rozmawiałam z moja ginekolog, potwierdzila i powiedziała mi ze choroba jest przenoszona drogą płciowa ;( za to z mężem nie rozmawiałam, bo przedłużyła mu się delegacja, teraz jestem pełna czarnych myśli, ze wcale nie jest w delegacji , tylko z jakąs kochanką :((( zupelnie nie wiem co mam robic, mamy male dziecko, najchetniej bym poszła spac i się za miesiac obudziła...
 
Do góry