reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Ja dziś jestem 6dpt i szczerze czuje się bardzo normalnie, tzn tylko piersi trochę mnie bolą, ale o wiele mniej niż wcześniej i trochę mnie to zastanawia żeby nie powiedzieć że martwi 😐
 
U mnie jak zawsze pod górkę. Dziś miał być 1 DC i miałam mieć o 13 wizytę i oczywiście brzuch boli, a okresu brak. Pisałam do gin i na środę mam przełożyć wizytę. Teraz się zastanawiam, a co jak np jutro dostanę🙈 I znowu nie wiem co robić z tym dniem, czy ponownie w ciemno wnioskować o wolne i tracić dzień urlopu, bo może dostanę ten okres czy znowu natura mnie zrobi w ciula. Ehh musiałam się wyżalić...
 
Ja dziś jestem 6dpt i szczerze czuje się bardzo normalnie, tzn tylko piersi trochę mnie bolą, ale o wiele mniej niż wcześniej i trochę mnie to zastanawia żeby nie powiedzieć że martwi 😐
To naprawdę nie ma znaczenia czy coś boli czy nie, piersi mnie też bolały od progesteronu, różnie dziewczyny pisały na grupach, jedna ma wszystkie możliwe objawy, a druga żadnych. Myślę, że jutro już możesz iść na betę jeśli miałas 5-dniowy zarodek, ale rozumiem Cię, to czekanie jest straszne :(
 
U mnie jak zawsze pod górkę. Dziś miał być 1 DC i miałam mieć o 13 wizytę i oczywiście brzuch boli, a okresu brak. Pisałam do gin i na środę mam przełożyć wizytę. Teraz się zastanawiam, a co jak np jutro dostanę🙈 I znowu nie wiem co robić z tym dniem, czy ponownie w ciemno wnioskować o wolne i tracić dzień urlopu, bo może dostanę ten okres czy znowu natura mnie zrobi w ciula. Ehh musiałam się wyżalić...
Jakbyś jutro dostała to wizyta w środę jak najbardziej jest ok, ja miałam info żeby w 1-2 dc się zjawić, akurat trafiłam na pierwszy, ale leki musiałam zacząć brać od kolejnego dnia, więc myślę że ok powinnaś mieć
 
reklama
U mnie jak zawsze pod górkę. Dziś miał być 1 DC i miałam mieć o 13 wizytę i oczywiście brzuch boli, a okresu brak. Pisałam do gin i na środę mam przełożyć wizytę. Teraz się zastanawiam, a co jak np jutro dostanę🙈 I znowu nie wiem co robić z tym dniem, czy ponownie w ciemno wnioskować o wolne i tracić dzień urlopu, bo może dostanę ten okres czy znowu natura mnie zrobi w ciula. Ehh musiałam się wyżalić...
Ja przed stymulacją miałam opóźnienie o 5 dni, a dlaczego miałaś mieć wizytę konkretnie 1dc?
 
Do góry