reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

reklama
Zdecydowanie Franciszek. Sama takie wybrałam i małż zadowolony.
A mnie jeszcze podoba się Wojtek, Wojtuś, niby takie zwykłe, ale niezbyt często spotykane - wiem, bo pracuję w szkole, gdzie roi się od Tomków, Kubusiów, Bartków, Piotrków.

Wiadomo, że z imieniem trudna sprawa i często nasze wybory nie będą się wszystkim podobały, także nie ma co się przejmować opiniami innych.
 
Heledorka - dla mnie napierwszym miejscu Julek, na drugim Franek. Co do Tobiasza t o zdrobnienie Tobi mi sie podoba, ale pełna wersja imienia srednio.
 
Dziękuję za Wasze opinie. Mąż upiera się przy Julku, choć pozostałe też mu się podobają. Trochę martwi mnie, że jest teraz tyle dziewczynek o imieniu Julka i mój synek byłby przez to wyśmiewany - że imię ma jak dziewczynka.
Właściwie w każdym imieniu coś mi nie pasuje. A już tak mało czasu. Doły łapię przez to :(
 
reklama
Heledorka, jak dla mnie Juliusz, bardzo mi się podoba to imię. I teraz jest sporo chłopców o tym imieniu. Zresztą zobaczysz młodego i może sam Ci pomoże w decyzji jak ma na imię. :-)
 
Do góry