reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

My co do imienia chłopca jesteśmy pewni, będzie Michał po moim Tacie, a jeśli dziewczynka to cały czas zastanawiamy się nad dwoma - Kamilka albo Karolinka :)

Bona śliczne imiona u mojej siostry jest Karolinka ma roczek a u nas jesli bedzie dziewczynka ma być własnie Kamilka :-D więc mamy ten sam gust co do imion :tak:

Bona zauważyłam na liście czerwcówek że jesteś z Kielc to moja krajanka bo ja jestem z Buska a w Kielcach bywam na zakupach miło mi że jest ktoś z moich okolic :))))) jednak te upodobanie do imion to nie przypadek hahha
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ohh.. i mi podobają sie oba imione chłopięce i Sebastian i Dawid. Szukamy z mężem imienia, które będzie wspólne dla onu języków polskiego i norweskiego i oba te imiona pasują :) Mężowi jednak bardziej podoba się Sebastian więc pewnie będzie Sebastian :)
U nas po dwa imiona:
- dla dziewczynki: Sara Lena
- dla chłopca: Sebastian Dawid
 
Teri, mnie też jest miło, że mieszkamy w miarę blisko siebie, w końcu to same województwo :) Cieszę się, że nasz wybór imienia Wam się podoba, ale z dziewczynką cały czas się zastanawiamy. Może nie będzie potrzeby wyboru, bo będzie chłopiec? :) Zobaczymy, już nie mogę się doczekać, jak poznamy płeć!
 
My wstępnie mamy ustalone :-) Po dwa imiona : Synek: Korneliusz , Sebastian. Dla córeczki mamy dwie opcje : Lilianna , Katarzyna lub Kornelia , Katarzyna ;-)
 
Ostatnia edycja:
U nas kwestia imienia dla synka wisi teraz na wyniku niedzielnego finałowego wyściugu formuły jeden :szok:
Mąż jako wielki zapaleniec F1 stwierdził, że zgodzi się imię Sebastian jeśli jego faworyt Sebastian Vettel zostanie mistrzem tegorocznej edycji F1. Niewiele mu brakuje ale o ostatecznym wyniku zadecyduje właśnie ten ostatni w sezonie wyścig.. uff..jeśli Vettel przegra to nie wiem czego mogę się spodziewać.. Że synek zostanie nazwany Fernando ???:confused::szok::no:
 
reklama
Dobrze ze mój nie wpadl na równie ciekawy pomysł... Mąż jest zapalonym kibicem piłki noznej i zawodowym piłkarzem. Miałby w czym wybierać hehe Mnie juz wystarczy że naszego Dawidka nazywa DUDU BITON :-D
 
Do góry