reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
U nas ja wybieram imię dla Synka, a mąż dla Dziewczynki:-)

Dla Dziewczynki na razie nie wiadomo choć mi się podoba
Maja, Milena, Paulina:-p no ale dobra zostawmy wybór mężowi:sorry2:

A dla Synka mam 3- Mikołaj, Michał bądź po Tatusiu Krzysztof:tak:
 
U nas dziewczynka będzie Kaja prawie na 100 % :-) Mam nadzieje, ze będzie dziewczynka, bo dla chłopca nie mam kompletnie pomysłu... chociaż ostatnio mi chodzi Ksawery po głowie wiec może... kto wie :-)
 
Hej ja mam wybrane tyle imion i nadal zadnej decyzji. Z meżem znowu bedzie klutnia o imie bo sie nie zgadzamy hihi
Mam kilka imionek dla chlopca Martin, Aron, Klaudiusz, Sławek, Ksawry i Tymoteusz. A dla płci pięknej Jasmin, Bella, Rosalie, Amelcia, Cloe. Maż wybrał dwa Aleksandra albo Sylwester.
I jak tu nie oszaleć hihi:wściekła/y::szok:


 
Przeczytałam wszystkie posty w tym watku iiii ....ojej teraz to mam dylemat:rofl2::rofl2::rofl2:
Myślałam że jak dziewczynka to Amelka ale w sumie spodobało mi sie tez Maja, Oliwia, Wikusia ( choć w sumie to myślałam, że takie damy chłopcu).:-):-)
Dla chłopca właśnie albo Wiktor, Ksawery albo Patryk bo tak sie mojemu TŻ spodobało to imię ale ja ie jestem przekonana bo żle mi sie kojarzy i w sumie wśród znajomych nikt nie myślał o takim imieniu , A co wy myslicie o imieniu Patryk?;-)
 
reklama
W szkole dzieci będą na niego wołać patyk ;-)
Ja to potrafię każde imię obrzydzić, chachacha.
A Bella... moja najmłodsza suczka ma tak na imię :p ;-)
 
Do góry