reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych najmłodszych

poczekajcie poczekajcie niech Wasze szkraby podrosną jak będziecie się starac o kolejne, zobaczymy co Wam wymyslą:-D

Niedawno przyszła i zapytała mnie co mysle o imieniu Taj - mowie ze nie ma takiego imienia, a Ona "a jest w Ninjago":confused: ale na szczęście jak jej powiedziałam ze nia ma takiego imienia to nie kontynuowała tematu tylko pobiegła do siebie:-) :)
 
reklama
Kitki henio to nic moja lucja ostatnio mowi ze brat bedzie mial na imie klakson :errr:mysle ze to tesciowa jej po zlosci mowi bo jej sie Maks nie podoba :errr:
 
heh bluelovi Twoja Łucja wygrywa!!!:-D:-D:-D

jak ja miałam 2 lata i 3 m-ce to rodziła się moja siostra, która wg usg miała być bratem i jak okazało się ze dziewczyna to zamiast patryka jest patrycja:-) :) mojej babci się nie podobało a ze mieszkalismy z nia to mnie podpuszczała zebym mówiła żeby nazwali ja Magdalena, i tak chodziłam i męczyłam az w końcu moja mama miała dość i nazwaliśmy Magdalena taka duza plastikowa ruską lalkę:-D taka sztywna, pamiętam ze za reke się ja trzymało i chodziła, az mi upadła i walnęła o fotel i dziura się w poliku jej zrobiła...i tak się skończył zywot Magdaleny u nas:-D
 
dwie:-) :) tak się tłukłysmy za małego ze szok, w kanapie siostrę zamykałam a ta mała zołza już w spacerówce tylko jej żeby wyszły potrafiła mnie ukąsić w udo jak się za bardzo do niej zbliżyłam:-D siostrzana miłość:-D tak naprawdę to jest dobrze dopiero jak dorosłysmy czyli po 20-tce a niby mowi się ze mała roznica wieku to dzieci się kochają, my wojny toczyłyśmy o wszystko. Moja siostra to typowy skorpion także ciezki kaliber
 
A co ja wyprawiałem z moja siostra kitki było podobnie hehe jak ja czegoś uczyłam w podstawówce i nie rozumiała to tłukłam ja książka po głowie. Wstrętna byłam ;P oczywiście bardzo sie kochamy :D i juz nie kłócimy ;)
 
Kitki tez mam siostrę skorpiona i same tez jestem skorpion bo mamy urodziny tego samego dnia! ona równiutki rok starsza :) tez się kłócilysmy ale teraz jest mi bardzo, bardzo bliska :)
 
Zazdroszczę Wam rodzeństwa. Ja niestety nie mam a chciałabym bardzo, jednak to jest najbliższa osoba jak juz się jest dorosłym. Dlatego na pewno będę chciała mieć więcej dzieci żeby moja córeczka miała rodzeństwo :)
 
reklama
Imie Henio kojarzy mi się z synem Bachledy-Curus :p
Wybralismy na drugie imie Karolina...od imienia tatusia :rofl2: w sumie tez ma swoj wklad :-D wiec bedzie Kinga Karolina :biggrin2::laugh2:
 
Do góry