reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Odzew na wątku ogólnym był mały, więc pozwalam sobie uznać milczenie za zgodę i założyć wątek, w którym będziemy dzielić się pomysłami i rozważeniami na temat imion dla naszych kwietniowych maluchów :).

U nas wstępne wybory już zostały dokonane - mamy wybrane 4-5 imion zarówno dla chłopaka, jak i dla dziewuszki :). Wybierać już konkretnie będziemy pewnie w późniejszym czasie.

Macie już swoje typy? :)
Zdradz wiecej :tak:

jak juz wiecie to my sie nie potrafimy dogadac z imionami, tyle mi sie podobało 9dla córki) i zadnego nie zaakceptował Arek :-( Natomist odziwo ostatnio doszlismy z jednym do porozumienia i raczej jak bedzie dziewczynka to bedzie Marcelinka. Jeśli bedzie syn to bedzie bezimienny!!!!!!!!!!:wściekła/y: Mi sie żadne dla chlopca nie podoba-serio!!!! A jak jedno mi wpadło w ucho to Arek odrzucil je absolutnie (Jeremi) wiec nie bedzie mial imienia :no:;-)
 
reklama
U nas mąż rzucił Jagoda mi sie Kalina podobalo ale bliska koleżanka tak córeczce dzis urodzonej dala to nie będę powtarzać raczej. Hmm a moze Malina :)
 
Szaj niestety duzo imion kojarzy mi sie z konkretnymi osobami ktorych zazwyczaj nie znosze :))

Ja ostanio wymyslilam Vincent :)) probuje wybrac imie w miare uniwersalne z ktorym w pl nie bedzie wiekszego problemu np.jak bede dziecko rejestrowac do lekarza. Bo niestety tu sluzba zdrowia kiepska wiec leczymy sie w pl ;)
 
Chyba niektore imiona od paru lat beda na topie ja mam corke Zuze a ma 5 lat jak mialam 16 lat i mialam biezmowanie to mam imie Zuza i tak sobie postanowilam ze jak corke kiedys bede miala bedzie Zuza! Dotrzymalam slowa uparta bylam imie dla chlopca chcialam Pawel Kajetan Kryspin na rzadne moj sie nie zgadza jemu daje pole do popisu Zuza na drugie ma po mnie Joanna jak bedzie corka na jedno imie co sie zgodzil chlop to jest Laura podoba mi sie jemu tez takie neutralne z nikim sie nie kojarzy a na drugie po chrzestnej dostanie Barbara i bedzie sprawiedliwie
A moje imie wybrala mi siostra miala 13 lat ma na imie Agnieszka a strasznie ja irytowalo jak przekrecali jej imie wolajac Aska ... uparla sie ze siostra bedzie miala tak na imie i ja przestana wolac a moja mama wybrac mi chciala imie Marzena! Czemu? Bo bylam jej marzeniem po 5 poronieniach drugiego imienia nie mam niestety nie dali mi heh bo nie mieli pomyslu a Marzena jak dla mnie moglabym miec na drugie......
 
Szaj prawda, że ładne? i mi z nazwiskiem pasuje bo mam troche dluższe :-)

Pat wiesz, wcale nie głupie hehehe :D syn o imieniu byłego???hmmm... ;-) nieeeeeee ;-)

Myla Marcelina jest fajne :-) Marcysia..... :-) dla mnie zbyt długie, ale ładne :-) miałam fazę na Malwine i Karinę kiedyś ;D


Tabasia oryginalnie :-)

jak rodziłam syna, to była babka obok, urodziła druga córkę, starsza wybrała jej imię.. PAMELA, ale rodzinka ostro się sprzeciwiła ehehhe i została Weronika ;-)
 
reklama
A my mamy już Antosia! Mam problem z imionami dla Chłopca , ale obecnie podobają nam się: Staś, Samuel, Adaś, Franio. Natomiast dla Dziewczynki: Gabriela i Alicja. Jak bedzie Córeczka to bedzie łatwiejszy wybór ;)
 
Do góry