reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

reklama
Larvunia, mnie się Zoja bardzo podoba! A chłopca mieliśmy nazwać Tytus, ale się pozmieniało ;)

Od wieeelu lat twierdziłam, że synka nazwę Kubuś, ale nie da rady - za dużo Kubusiów dzisiaj! Zanim zaszłam w ciążę, rozmawialiśmy o imionach i myśleliśmy o Jacku i Ramonie. Ale kiedy już pojawił się Fasolek, zaczęliśmy się zastanawiać i w chwili obecnej dla dziewczynki mamy imiona Gaja Alicja, a dla chłopca Lars albo Edgar.
Tatuś Fasolka ma dwa imiona i chce dziecku też dać dwa, ja mam jedno i mi bez różnicy - niech będzie, że będzie, jak on chce ;)

 
My dla chłopca Antoś albo Mieszko, a dla dziewczynki... mamy problem, bo mamy w głowie listę składającą się z ok 20 propozycji. Bardzo chcieliśmy Lenkę, ale teraz same Lenki, więc odpada. Może Kalinka albo Lila. Albo Rozalka... Gaja też mi się podoba bardzo! I Klara, ale nie ma zdrobnienia... Eh, może niech już lepiej będzie chłopak:))
 
My dla chłopca Antoś albo Mieszko, a dla dziewczynki... mamy problem, bo mamy w głowie listę składającą się z ok 20 propozycji. Bardzo chcieliśmy Lenkę, ale teraz same Lenki, więc odpada. Może Kalinka albo Lila. Albo Rozalka... Gaja też mi się podoba bardzo! I Klara, ale nie ma zdrobnienia... Eh, może niech już lepiej będzie chłopak:))
bardzo ładnie, teraz sobie przypomnialam ze miałam na praktykach w żłobku Gaję :)
 
Ja mysle o imionach na N, bardzo podoba mi sie Nuala, (irlandzkie i czyta sie Nula), Nina, Nora, albo ... Luba, sliczne nieprawdaz:))
 
reklama
moja córcia ma na imię Ninka (na drugie Maria):)
a teraz, jeśli będzie druga babeczka, to obstawiamy: Zosia, Majka (choć mi trochę zbrzydło przez serial), Lidia;
dla chłopca niezmiennie Antek albo Franek;
 
Do góry