reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

Dołączył(a)
11 Czerwiec 2024
Postów
2
Cześć :)

Chciałabym się zainspirować wśród innych mam.
W najbliższym czasie planujemy z mężem drugie dziecko i myślimy już o imionach z racji wielkich rozterek przy pierwszej córce 🙉🙈
Dla dziewczynki mamy praktycznie pewniaka - Helenkę, której nie mogę przeżyć do dzisiaj że jej nie nadaliśmy, a która nie podobała się mężowi. Potem dopiero zobaczył jak bardzo mi zależało i stwierdził że jemu już obojętnie. Tylko żebym ja była szczęśliwa 🥺♥️
Rok temu nie chciałam być egoistką i mamy Alicję-nasz kompromis.
Generalnie mamy z mężem inny gust, ja jeszcze chciałam Anielę, ale jemu tego typu imiona kojarzą się babciowo.
Dla chłopca najbardziej podoba mi się Ignacy, ale strasznie razi mnie jego popularność.
Przyjmę jeszcze inne propozycje które będą pasować do Alicji dla chłopców i dziewczynek.:)
Myślę że Helenki już drugi raz nie odpuszczę, ale chętnie posłucham:) tzn poczytam 😃 szczególnie dla chłopców.
Z góry dzięki!
 
reklama
My mamy Stasia, planujemy starać się o druga ciąże od kwietnia, jeśli będzie chłopiec damy mu na imię Franek, jeśli dziewczynka - Łucja
 
Mój syn będzie mieć na imię Teodor. Miał być Julian albo Tadeusz, ale zobaczyliśmy ich popularność i zrezygnowaliśmy.
Dla dziewczynki chciałam Lilia.
 
U nas Tymon, popularne imię i Miłosz. Myśleliśmy też o Ignacym. dziewczynka byłaby Iga.
Co do Miłosza to na początku nam to nie do końca współgrało z synem, ale już idealnie nam pasuje🙂
 
Ja mam Leosia - no ale strasznie popularne się zrobiło… teraz jestem w ciąży z dziewczynką i planujemy Adę - Adriannę. Mi się podoba a nie jest popularne :)
Ja mam na imię Sara i bardzo lubię swoje imię :)
 
reklama
Moje dzieci to Łucja i Józef. Pasują do nich te imiona jak ulał i do tego doba imion takich retro. Łucja to moje ukochane imię. Teraz spodziewam się trzeciego dziecka i dla dziewczynki mam pewniaka- Anielę( maz się nie zgadza). Dla chłopca natomiast pewniak Feliks( też mąż na nie). Dla dziewczynki podoba mi się także Melania, Jaśmina, dla chłopca Julian, August, lub Augustyn
 
Do góry