reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

cześć dziewczyny po raz kolejny :D Krzysiu już śpi, przeraczkował dziś pół salonu... dziwne, że dopiero teraz zaczyna raczkować,.. a stoi już nieźle przy meblach i zaczyna chodzić już nawet... :D
 
reklama
czesc dziewczyny mi na Polkach wszystko działa bezz problemu i miałam nadzieje ze was tam zastane ale niestety nie udało mi sie to no trudno jakos to przeżyje pozdrawiam
 
witajcie dziewczyny! ja dzis cały dzień poza domkiem i strasznie za wami się stęskniłam, widze ze powolutku jest tu nas coraz większa gromadka, ja nadal nie mogę się zalogować na stare forum, próbowałam juz nawet na nowo się zarejestrować ale nic z tego nie wychodzi, ciekawe dlaczego są takie problemy :-(
no mi dziś stuka okrągłe dwa miesiące do porodu, no przynajmniej tego wyznaczonego przez lekarzy a co sobie córcia zaplanowała to sie jeszcze okaże :-)
 
dobry wieczór, ja też nadal nie mogę się zalogować na stare forum :(
Uleńko to z okazji tych 2 miesięcy do końca życzę Ci abo to były faktycznie te 2 miesiące, nie mniej i nie więcej :)
 
śliczne dzięki Mikuś za życzonka, mam nadzieje że za dwa miesiace bedziemy nadal w kontakcie i będę sie mogła podzielić z Wami nowinna i bedziecie trzymały za mnie kciuki ;-)
 
Ulka, oczywiście że tak :) po pierwsze na pewno się będziemy miały kontakt bo nawet jak się gubimy po forach to i tak się odnajdujemy a kciuki na bank będziemy trzymały jak przyjdzie na to czas :)
 
Dziewczyny ja muszę wchodzić przez babyoneline i niewyświetlają mi sie nowe posty wkurz mnie to juz po woli.Ula ja też gratuluję ci 2 miesięcy.:-D
Na polkach nie można zrobić nic z listą bo cofa do tyłu poprostu straszne:wściekła/y:
Witaj Dominiczko i Dianeczko:-D
 
o nawet udał mi się wkleić avatar, dobrze ze wytłumaczyli łopatologicznie co to takiego ;-)ciekawe czy uda mi sie wkleić tu linki z tamtego forum ,ten do mojego Bobaska i z koncertu córki, zaraz pokąbinuje
 
reklama
Do góry