reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

o widzę że i Mariolka juz tu jest :-)
no to spora już dzidzia, u mnie do porodu jeszcze dwa miesiące a też juz mam rozwarcie, nie miałam ostatnio usg i nie wie ile dzidzia może ważyć ale doktor jak badał to stwierdził ze spora jak na ten etap ciąży i też już kazał się oszczędzać, ale z poprzednich ciąż pamiętam ze z rozwarciem a i tak się "terminowałam" więc .....no chyba ze na stare lata mi się poprzestawiało
 
reklama
Cześć.
Znowu nikogo nie ma? ja to mam pecha.
Mąż zajął się oglądaniem filmu to zajrzałam do Was. A tu pustki.
Mariolka- Ty uważaj na siebie. Jeszcze trochę poczekaj z porodem. A właściwie to czym to jest spowodowane?
 
Na głównej stronie Babyboom jest kalkulator ciąży. Oszukuje. Sprawdzałyście ? Pokazuje mi 29tydz i 4 dzień ciąży - 1tydz. i 2 dni do przodu.

Nie będę pisać sama ze sobą. Pa
Może jutro będę miała więcej szczęścia.
 
Witaj Anetko ja tam mysle ze nie wazne gdzie wazne zebysmy sie spotykały w starym składzie a moze tu tez znajda sie zwolenniczki tego postu kto wie?;-)
Jak Monisia.
Zaleta tego forum to to ze mozna wgrac tu awrwatra widac statusy skypa czy gg:-D
 
reklama
Do góry