reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

reklama
No właśnie.Są powody do radości a Olo moze na swięta powie mama?;-)
Twój Oluś to już duży inteligentny meżczyzna wiec nie bedzie mu trudno przyswajać nowe wyrazy:tak:
Jutro jade do Płońska się podpisać a tak mi się nie chce że szok.:wściekła/y:
Może któraś z dziewczyn chcialaby pojechać za mnie?haha:-p
Kasiu już wszystko ok...Olaś właśnie po kąpieli zaczął 'mówić' "ma ma ma"...No nareszcie czuję się nie pominięta przez mojego królewicza:)


Chciałam się jeszcze zapytać wszystkich mamuś...
Jakie macie pomysły na prezenty dla niemowlaczków??
My mieliśmy kupić Olowi ogromniastego misia, ale nigdzie już nie można ich dostać (mogłam nie słuchać mojego Piotrka, to bym kupiła jak były:baffled:, ale zawsze go słucham, a potem pluję sobie w brodę)...Po prostu nie wiem co kupić Olasiowi. Chciałabym sprezentować coś co mu się spodoba i będzie się tym bawić jeszcze przez dłuższy czas...
 
hej Dorociaku:-Dja Kubpuje Kubusiowi dużego misia z którym bedzie mógł się przewalać ile wlezie miałam pomysł też na warsztat dziecięcy taki zabawkowy.Dostanie jeszcze spodenki i buciki;-)
 
2f37db78cee10a96.jpg


1319dff9c7266ab5m.jpg


9834711712d6eee8m.jpg
 
hej Dorociaku:-Dja Kubpuje Kubusiowi dużego misia z którym bedzie mógł się przewalać ile wlezie miałam pomysł też na warsztat dziecięcy taki zabawkowy.Dostanie jeszcze spodenki i buciki;-)
Nie no my też chcieliśmy kupić wielkiego miśka (150cm). Pisałam już wcześniej, ale nigdzie już nie można takich dostać...Chciałabym też kupić maleństwu coś czym teraz mógłby się bawić i czym nie znudziłby się za miesiąc...
Ubranek już nie kupujemy, bo za każdym razem kiedy idziemy na zakupy, to kupujemy mu coś do ubrania. Nie mam już gdzie trzymać jego ubranek (pomimo tego, ze oddajemy rzeczy na bieżąco koleżance, która jest w 7-mym miesiącu ciąży). Z resztą Olo ma już na zimę 2 kombinezoniki, kurteczkę, polarek, ileś tam sweterków, spodni, kilka par bucików i 2 zestawy czapeczek z rękawiczkami...Nie ubranek na pewno nam nie trzeba...Na prawdę nie wiem co mam kupić:baffled: Pomysłów brak.
 
reklama
Do góry