reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile miałaś lat kiedy urodziłaś pierwsze dziecko?

reklama
Musi musi strasznie sie ciesze na maluszka choć przyznam ze odrobine nas zaskoczył oczywiście planowany ale troszkę się pospieszył i niestety będzie musiał znosić zimowe chłody bo urodzi się w lutym.
 
patitka a moze aż tak już nie będzie zimno. Pamiętam, że jak mały się urodził, a to był środek marca to dwa dni potem spadł śnieg i było zimno jak w ... ale zanim wyszliśmy ze szpitala to śnieg zdążył stopnieć :-D
 
patitka a moze aż tak już nie będzie zimno. Pamiętam, że jak mały się urodził, a to był środek marca to dwa dni potem spadł śnieg i było zimno jak w ... ale zanim wyszliśmy ze szpitala to śnieg zdążył stopnieć :-D
Mam taką♦ nadzieję. Eh narazie niestety wszytskie ciążowe dolegliwości jeszcze mnie trzymają.
 
patitka a moze aż tak już nie będzie zimno. Pamiętam, że jak mały się urodził, a to był środek marca to dwa dni potem spadł śnieg i było zimno jak w ... ale zanim wyszliśmy ze szpitala to śnieg zdążył stopnieć :-D
A najbardziej mnie irytuje ale też smieszy reakcja ludzi na ulicy bo brzuszejk juz widac i wszyscy się gapia jak z małą jade wózkiem. Nasze społeczeństwo nigdy nie dorośnie.
 
reklama
Do góry