reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile miałaś lat kiedy urodziłaś pierwsze dziecko?

reklama
Przemo zazdrości jako takiej nie okazywał.Jak dawałam mleko małej to on chciał siedzieć na drugim kolanie ale to trwało tylko chwilę i zaraz zmykał do zabawek.Trochę większy problem był kiedy Ola zaczęła raczkować i dobierała
się do jego zabawek ale nie bił jej tylko raczej płakał,żeby mu oddala to co jego:-D
Teraz to już potrafią się pobić o zabawkę.On ja boksuje a ona jego gryzie:szok:
Czasem nie wiem,które mam uspokajać, które zaczęło.Ale nie ma chyba dobrej recepty na to jaką zrobić różnicę wieku między rodzeństwem.Życie samo pokazuje czy dokonaliśmy dobrego wyboru.Pozdrawiam.:-)
 
Hej,
jestem tu nowa :) Pierwsze dziecko urodziłam, jak miałam 24 lata. O drugie planujemy rozpocząć starania w przyszłym roku w czerwcu :) Teraz moja Młoda ma 21 miesięcy.
 
reklama
Ja urodziłam synka mając rocznikowo 22 lata, bo z grudnia jestem, a że to było w maju not to jeszcze 21 miałam, a córcię, jak miałam rocznikowo 23, a skończone 22.
 
Do góry