reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile miałaś lat kiedy urodziłaś pierwsze dziecko?

reklama
Ja urodziłam swoją córcie mając lat 19.
Pewnie pomyślicie,że to była wpadka ale tak nie jest bardzo chcieliśmy mieć dzidziusia.
I mimo,że wszyscy uważali,że to porażka urodzić w tak młodym wieku:crazy:,ja tak nie uważam.Jestem szczęśliwą mamusią,która niczego nie żałuje.
W zeszłym roku nawet zdałam mature i to z bardzo dobrymi wynikami:-)
A kiedy moje rówieśniczki będą się grzebać w pieluchach ja będę robić karierę zawodą po skończonych studiach i 2 dziecku!!
Pozdrawiam wszytskie mamusie!
 
Ja Julcie urodziłam mając równą 30-dziestke.Postanowiłam że przed 30 żadnych dzieci,trzeba skończyć studia i wyszleć sie.Ale dzisiaj jak patrzymy z mężem na naszą córeczke to patrzymy sie na siebie i pukamy sie w głowe czemu tak pózno.Przecież dziecko potrafi wnieść tyle radości do życia i tyle nauczyć nas dorosłych.Teraz doświadczyliśmy i wiemy ,życie bez dzieci to puste życie.
 
reklama
Hej Mamuśki :-);-):-)
Ja miałam 26 lat jak urodziłam Idorka i to będzie już 8 Marca 3 latka :-);-):-)
Dorka86, KaśkaK, Kaja25, Czechowiczanka, Trapalnica, Mamcia Paulinki, elfica, Krystyna1, KasiulkaW Piszcie o sobie i o swoich pociechach ja chętnie do Was Kobiety dołączę:-):-):-)
 
Do góry