reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile miałaś lat kiedy urodziłaś pierwsze dziecko?

reklama
Ja urodziłam Mikołajka, jak miałam 22 lata (prawie 23), a kolejną dzidzię urodzę w wieku 25 lat. :-)
 
Jak urodziłam Oliverka miałam 21 lat teraz jestem w ciąży z drugim i bede miec jeszcze 23 lata jak urodze brzdąca !!! ciesze sie ze zdecydowałam sie wczesniej na drugie!!! odchowamy i potem juz sie nie bedziemy bawic w pieluszki
pozdrawiam
 
ja miałam prawie 22 lata. Milenę urodziłam03.09.06 (termin miałam na 21 sierpnia!) a 27 października 06 skończyłam 22 lata. teraz mam 24, kolejne planuje ok 27 lat, czyli za 2-3 lata.
 
reklama
Do góry