reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ile dziecko może żyć o samym mleku z piersi?

Dołączył(a)
4 Październik 2017
Postów
8
Moja 7,5 miesięczna córka odmawia wszelkiego innego jedzenia niż cyc. Żadne zupki ze słoiczka, gotowane przeze mnie jej nie odpowiadają. Jabłuszka tarte owszem ok 4 łyżeczek, i kaszka mleczno - ryżowa wieczorem tez ok 5 - 6 łyżeczek. Wszystko inne wypluwa po czym, zaciska tak buzie, że kolejnej łyżeczki nie włożysz. Żadne czary mary śpiewy, hihy, sztuczki, karmieni przez kogoś innego nie działa. Już przeżyje to ciągłe karmienie piersią, tylko zastanawiam się ile ona może jeszcze ciągnąć na samym mleku? Czy do prawidłowego rozwoju, nie przydałyby się jakieś inne wartości odżywcze? Help.
 
reklama
reklama
Nie kochana z grupy zostałaś wywalona bo Cie nie lubię i siałaś tylko ferment a nie za poglądy.
Nie wspomnę kto tu sieje fement i porusza takie tematy na wątku zupełnie z tym nie związanym. Jak masz do mnie jakieś awersje to napisz w pw a nie zaśmiecasz forum.Piszesz że masz problemy z synem bo odzywa się nieproszony, może taka jego natura a może jednak jest w tym jakaś zasługa mamusi ? Dzieci szybko przejmują wzorce. Ja do Ciebie tym bardziej sympatią nie pałam, bo masz się za speca od wszystkiego a tak naprawdę to najlepiej znasz się na szydzeniu z człowieka, wystarczy przeczytać niektóre Twoje wypowiedzi. Mam nadzieję że to anonimowość dodaje Ci takiej odwagi bo nie wyobrażam sobie poznać takiego człowieka w życiu osobistym, pracy czy najbliższym otoczeniu. Tyle ode mnie. Jak chcesz kontynuować dyskusje to załóż osobny wątek albo napisz wiadomość bezpośrednio
 
Chyba się trochę zapędzacie dziewczyny. Może zgodzicie się na to że macie nieco odmienne zdanie w tej kwestii, które autorka juz poznała i zrobi z informacjami co uzna za słuszne.
Ja ze swojej strony życzę dużo cierpliwości, mała na pewno w końcu zaskoczy z jedzeniem, powodzenia :)
 
synek koleżanki, 14 m-cy i nadal 99% to mleko, ona mu proponuje, daje do rączki, siadają razem do posiłków itp, przybiera jak smok, żywy, z rozwojem do przodu.
 
reklama
Do góry