reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idą Święta!!!

A ja generalnie nie lubie świąt, żadnych, bo to takie czekanie, przygotowywanie się a często potem jestem rozczarowana. Wole normalne spotkania z rodziną, bez oprawy, wielkiego HALO z tytułu świąt, sprzątania, przygotowywania, prezentow itd.

A skoro mowa o świętach, to zbliża się 3 święto naszych paździochów.

Planujecie jakieś spotkania, prezenty, torty??

Ja chyba obiad dla najbliższych i tort dla mojego skarba w kształcie....hmmmmm najlepiej ciągnika, ale chyba takiego nigdzie nie mają :-))))
 
reklama
U nas planuje na 3 urodzinki maciusia tort w kształcie ... znaku drogowego najlepiej zakazu :-) tylko nie wiem czy mi sie uda bo nigdy tortu nie robiłam. moze macie jakies sprawdzone przepisy? a w tym roku chyba gosci nie zapraszam... cos cieta na wszystkich jestem bo poza moimi rodzicami nikt do nas nie przyjezdza, jak ja sie nie wytarabanie z dzieciakami to nikt nas nie odiwedzi. od chrzcin ani nikogo nie było. rozumiem zapracowanie itd.... ale bez przesady. a jako prezent dokupie pewnie jakis tor wadera bo u nas wciaz to jest na czasie.albo jakas smieciare.
 
Och święta - czekam na te bożonarodzeniowe - bardzo je lubię i ani się człowiek nie obejrzy a nadejdą.

Jeśli chodzi o to bardzo ważne święto urodzinowe - to torcik planuję sama zrobić - jak co roku :-p ale chciałabym w kształcie Zigzag`a Mcqueen`a młody uwielbia Cars.
Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i działać z lukrem plastycznym.
 
a u naś święta pod znakiem zapytania bo jeszcze nie wiem czy w domciu czy u rodziców czy teściów:)))

Co do urodzinek to u nas tradycyjnie torcik + ciacho i kawa. A na prazent hmmm mój mały jest na etapie mieczy więc może jakiś świetlny???
 
Czarna najważniejsze, aby Samik był zadowolony.

My jeszcze jesteśmy na etapie szukania prezentu, ale coś tam już się klaruje.
A czas ucieka niestety.

Asiu to będzie mój debiut, więc jak nie wyjdzie to porażka dla mnie jak nic :-(
Bardzo zależy mi na ładnym wyglądzie tortu z lukrem plastycznym.
Biszkopt to pryszczyk upiec i przełożyć kremem.
Co do przepisu to wyszukałam w przeglądarce google; lukier plastyczny jak zrobić i przy okazji wyskoczyły różne galerie tortów z takim oprawami, że aż mi gały na wierch wyszły.
Ludzie to mają i pomysły i rękę do takich wypieków.

Ale przecież wszystkiego człowiek się uczy i jeśli bardzo chce to uda się na bank.
 
a my teraz mamy chrzciny, tort zamówiony będzie saher ale w iałej czekoladzie, a na urodziny jeszcze nie wiem alo zygzak, albo saher. Z prezentów połączymy chrzcinowy z urodzinowym i kupujemy fotelik, bo do ilości zabawek które moje dzieci posiadają, albo jak znam dostaną wole się niewypowiadać.
 
reklama
Do góry