reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Ich pierwszy raz" czyli nowe umiejętności naszych pociech

Nową zabawą Maciusia stało się ostatnio wrzucanie wszystkiego do sedesu. Ledwo się odwrócę a londuje tam wszystko co ma pod ręką. Już czasem nie mam siły na tego mojego kawalarza:-D
 
reklama
Kubuś uwielbia bawić się w chowanego. Mówię mu,żeby się schował a biegnie np. za drzwi lub ukucnie za wersalką i siedzi jak mysz pod miotłą, dopóki go nie znajdę. Niedawno zaskoczył mnie i schował się do szafy, nie spodziewałam się,że tam się schowa.:baffled: Potem zmiana - on mnie szuka.:-D
 
Ala bawi się w chowanego np tak, że nakłada sobie na głowę koc, ręcznik lub jakiś ciuch i myśli że jej nie widać :-)
 
Marcin posuwa się jeszcze dalej, zakrywa rączkami buzię i myśli że go nie widać. Albo odchyli głowkę za kanapę czy szafkę, reszta ciałka wystaje ale ON jest SCHOWANY :-) ubaw po pachy
 
Macius tak samo chowa sie za krzesło i udaje ze go nie ma a najbardziej cieszy sie jak sie mowi ze Maciusia nie ma wtedy wychyla głowe i głosno sie smieje:-)
 
Kasia się nie chowa.... tylko piszczy jak ja przed nią uciekam i się chowam i ma takie wielkie zdziwione oczy i rozdziawioną buzię gdy nie znajdzie mnie tam gdzie spodziewała się że będę, a jak już mnie znajdzie śmieje się piszcząć w niebogłosy :)
 
reklama
Do góry