reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Za wszystkie dobre słowa i myśli dziękuję.
Już po wizycie dzieki Bogu Malutka zdrowa, wszystkie parametry w normie. Duża bo o tydzień większa i waży 409g w 20t2d.
Zostaje dziewczynka przez drugiego lekarza stwierdzona więc już się nie zmieni.[emoji175][emoji175][emoji175]
Dobrego dnia dla Was bo mój już jest dobry[emoji3]
To super wieści!! Gratuluję córeczki, duża już [emoji7]
 
reklama
...dziewczyny jak Was przeczytałam teraz zaczynając od karmienia przez poród to zaczęło mnie to przerażac :(
jeśli chodzi o porod to bratowa mówiła mi żebym niego nie słuchała bo każdy miał inna historie a ty pójdziesz przestraszona na poród;) i mama również mowiła ze poród to ból który się zapomina w mig jak się dostanie dziecko ( a prozeszła i sn i cc) :)
tak więc tego się trzymam ...
Wiadomo że każda kobieta ma inny poród nie ma dwóch takich samych [emoji6] każda też ma inny próg bólu. Jedna będzie rodzic 12h inna 1 h nie ma reguły [emoji4] a o bólu to rzeczywiście zapomina się z momentem jak zobaczy się dzidziusia i dostanie się go w ramiona [emoji7]
 
Za wszystkie dobre słowa i myśli dziękuję.
Już po wizycie dzieki Bogu Malutka zdrowa, wszystkie parametry w normie. Duża bo o tydzień większa i waży 409g w 20t2d.
Zostaje dziewczynka przez drugiego lekarza stwierdzona więc już się nie zmieni.[emoji175][emoji175][emoji175]
Dobrego dnia dla Was bo mój już jest dobry[emoji3]
Super ,gratuluję [emoji8]
 
Wiadomo że każda kobieta ma inny poród nie ma dwóch takich samych [emoji6] każda też ma inny próg bólu. Jedna będzie rodzic 12h inna 1 h nie ma reguły [emoji4] a o bólu to rzeczywiście zapomina się z momentem jak zobaczy się dzidziusia i dostanie się go w ramiona [emoji7]
Prawda :) Potwierdzam. Tak szczerze to jak się tak zastanawiam, to pamiętam że bolało ale jakoś tak nie wspominam tego jak jakiś straszny ból. Za to pamiętam bardzo dokładnie jak mała kruszynka leżała cała w mazi na mojej piersi i patrzyła na mnie. Nawet nie pamiętam że marudziłam że to takie straszne i tak boli. Ot takie marudzenie zmęczonych rodzących :) natura tak nas stworzyła abyśmy mogły to znieść :)
 
Za wszystkie dobre słowa i myśli dziękuję.
Już po wizycie dzieki Bogu Malutka zdrowa, wszystkie parametry w normie. Duża bo o tydzień większa i waży 409g w 20t2d.
Zostaje dziewczynka przez drugiego lekarza stwierdzona więc już się nie zmieni.[emoji175][emoji175][emoji175]
Dobrego dnia dla Was bo mój już jest dobry[emoji3]
Gratuluje zdrowej i duzej coreczki [emoji8] dziękuję za życzenia [emoji4]
@Misza95 wszystkiego najlepszego :)
Cześć dziewczyny, kciuki za wizyty! [emoji110][emoji110][emoji110]

@Misza95 wszystkiego najlepszego dla Ciebie, bezproblemowej ciąży, możliwie łatwego porodu a potem zdrowego grzecznego Bobaska :)
powodzenia na wizytach [emoji110][emoji110][emoji110]

Misza wszystkiego najcudowniejszego dla Ciebie
Misza wszystkiego najlepszego :)
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty.
My dzisiaj idziemy z moimi dziewczynami najstarszą córkę obkupić do szkoły. Dajcie mi trochę cierpliwości do dzieci na zakupach, bo z nimi wyjście do sklepu to masakra [emoji14] Średnia wszystko chce, a najmłodsza nie chce ostatnio siedzieć w wózku...
Dziękuję [emoji8] trzymam kciuki za udane i bezproblemowe zakupy [emoji16]
Powodzenia na dzisiejszych wizytach [emoji110] [emoji110] [emoji110] Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie @Misza95 [emoji4] [emoji512]
@@Misza95 Wszystkiego najlepszego! Duuużo zdrówka ,szczęścia oraz spełnienia marzeń [emoji512][emoji322][emoji320]

Trzymam kciuki za wizyty, życzę samych dobrych wieści [emoji110]
Dopiszesz mi połówkowe na 3.09? Proszę ..[emoji4][emoji4][emoji4]

Trzymam kciuki , @Misza95 wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
Dziewczynki trzymam kciuki za wszystkie wizyty[emoji8][emoji8] i @Misza95 wszystkiego co najlepsze,spełnienia marzeń i spokojnej drugiej połowy ciąży [emoji173]️
Szczęśliwe Mamusie Styczniowe [emoji4]

[emoji110][emoji110][emoji110]za wizyty

23.08:
@Misza95 połówkowe + URODZINY [emoji512]@Kokoszka356 połówkowe,
@Anga79 połówkowe,
@Moni2791wizyta,
@Cleopatra_83 wizyta

24.08 - @Ilona80 połówkowe, @Justyna16235 połówkowe
27.08 - @Zuzanka1402 połówkowe, @reqiem wizyta, @Monika11118 wizyta, @Veronika_k połówkowe, @Kuskus połówkowe, @Margot86 prenatalne, @sweetdream09 połówkowe, @Lilli1234 połówkowe, @Mycecka połówkowe
28.08 - @Asia92 połówkowe, @AniaWaa połówkowe, @marzenka1810 połówkowe, @justys0702 wizyta
29.08 - @Talka92 połówkowe + URODZINY! [emoji512], @asiaxkk połówkowe, @Karolka2604 wizyta, @olakaczmarek7 wizyta, @Dariana połówkowe
30.08 - @Asiula86 wizyta, @perell wizyta, @Lilli1234 wizyta, @sweetdream09 wizyta, @Moni2791 połówkowe, @kasia.87 połówkowe
31.08 - @Camilla29love wizyta, @Aneta15 wizyta, @Mysecka wizyta
03.09 - @Tasza wizyta, @martag86 wizyta, @justys0702 połówkowe, @Inka91 połówkowe
04.09 - @bojąca połówkowe, @Linoone połówkowe, @Malwina1985 wizyta
05.09 - @magda.lena91 wizyta
06.09 - @kropka4x4 wizyta, @Karolka2604 połówkowe,
07.09 - @arielka94 wizyta
10.09 - @Margot86 wizyta
11.09 - @bojąca wizyta, @Kuskus wizyta, @Kicia_83 połówkowe, @aniulla wizyta
12.09 - @Cleopatra_83 połówkowe, @aniulla połówkowe
13.09 - @Malwina1985 połówkowe, @arielka94 połówkowe, @violetta.sc połówkowe, @Justi31 połówkowe, @Olusiaczek19 wizyta
14.09 - @madzialeenka84 połówkowe
17.09 - @violetta.sc połówkowe, @paulenka91 wizyta
18.09 - @madzialeenka84 wizyta
19.09 - @Tasza połówkowe, @Justyna16235 wizyta
20.09 - @Asiula86 połówkowe, @Kicia_83 wizyta
25.09 - @kropka4x4 połówkowe, @Dariana wizyta,

Piszcie swoje wizyty to dopisze [emoji4]

Link do: Styczniówki 2019r.

Link do naszej tabelki. Jakby było trzeba coś dopisać/zmienić to prosze o info [emoji4]

Milenko Nasza Kochana! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej miłości w brzuszku. Byś przeszła drugą połowę ciąży bez problemów i rewelacji oraz szybkiego i bezbolesnego porodu. Spełnienia marzeń i uśmiechu na buźce[emoji4] a dzisiaj byś zobaczyła, że po drugiej stronie brzuszka jest wszystko w porządku! 100lat![emoji320][emoji512]
Wszystkim dzisiaj wizytującym powodzenia i trzymamy kciuki!
[emoji173][emoji171][emoji169][emoji170][emoji172][emoji173]
Witam z rana, nie śpię od 5, stres przed polowkowym mam koszmarny
Spokojnego dnia dla wszystkich, dobrych wieści dla wizytujacych i wszystkiego najlepszego dla @Misza95
Dziękuję kochane za wspaniałe życzenia [emoji7][emoji7][emoji7] oby wszystkie dotyczace dziecka, ciazy i porodu sie spełniły [emoji16][emoji8] trzymajcie kciuki za wizytę o 14:30 [emoji8] Milo z rana poczytać takie wiadomosci [emoji173]
Ja rowniez bede trzymac kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji8]
 
Za wszystkie dobre słowa i myśli dziękuję.
Już po wizycie dzieki Bogu Malutka zdrowa, wszystkie parametry w normie. Duża bo o tydzień większa i waży 409g w 20t2d.
Zostaje dziewczynka przez drugiego lekarza stwierdzona więc już się nie zmieni.[emoji175][emoji175][emoji175]
Dobrego dnia dla Was bo mój już jest dobry[emoji3]
Super że wszystko dobrze i w dodatku dziewczynka [emoji7]
 
Za wszystkie dobre słowa i myśli dziękuję.
Już po wizycie dzieki Bogu Malutka zdrowa, wszystkie parametry w normie. Duża bo o tydzień większa i waży 409g w 20t2d.
Zostaje dziewczynka przez drugiego lekarza stwierdzona więc już się nie zmieni.[emoji175][emoji175][emoji175]
Dobrego dnia dla Was bo mój już jest dobry[emoji3]
Super :) Gratuluję :) ale terminu już nie zmieniają chyba?
 
reklama
Do góry