reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Hej dziewczyny. Podczytuje was od jakieś czasu i chciałabym w końcu do was jawnie dołączyć Wcześniej udzielałam się trochę w grudniowkach bo termin z OM miałam na 29.12. ale z USG już na 02.01. więc jestem taka na przełomie. Płeć dzidzi już znana - będzie chłopak. To już trzeci mężczyzna w domu, bo jestem już mamą 3letniego Patryka.
 
reklama
Ja mam problemy z kręgosłupem w ciąży. W ostatniej od 8 miesiąca tak mnie bolały plecy, że nie mogłam się ruszać. Chyba kupię sobie pas ciążowy to może mi trochę pomoże.
Gratuluje wczorajszych wizyt :) Super wieści, a i trzymam kciuki za dzisiejsze :D

Muszę kupić sobie spacerówkę, bo ta co teraz mam mi szwankuję. Tylko, że nie wiem czy mi się opłaca na te parę miesięcy. Chciałam kupić teraz 3w1, ale mąż nie chcę, bo twierdzi, że dzidziusiowi kupi nowy wózek, a nasz roczniak zaraz popsuje spacerówkę. Muszę chyba zajrzeć na olx, ale mi się nie chcę...
Mozesz kupic spacerowke, ktora przyda sie dla drugiego dziecka. Komplet 3 in 1 kupilam olx, ale ta spacerowka mi sie nie sprawdzila. Duzo miejsca zajmowala a moj synek nie chcial w niej jezdzic. Rozne sa te zestawy, ale mu jakos nie podpasowalo. Jedynie wozek gleboki, bo duza gondole mial. Teraz mam te spacerowke i jest ekstra. Ma pompowane kola, jest lekka w miare, latwo sie sklada i nie zajmuje duzo miejsca.
s1112wbdnz000_litetrax4air_rtang_cs_cc_hr.jpg
 

Załączniki

  • s1112wbdnz000_litetrax4air_rtang_cs_cc_hr.jpg
    s1112wbdnz000_litetrax4air_rtang_cs_cc_hr.jpg
    43,9 KB · Wyświetleń: 324
Chodzę prywatnie, mam "swojego" lekarza od paru lat,a on niestety na nfz nie przyjmuje. A Ty gdzie jestes zapisana?

We wtorek mam pierwsze zajecia w szkole rodzenia [emoji5] Ciekawe jak bedzie.

@reqiem a ten watek zamknięty jest juz dla mnie dostępny? Bo nie ogarniam,gdzie go szukac. Sorry,ze zawracam Ci glowe tym :)
Kurcze właśnie w sobote pisałam do adminki i jeszcze nic nie odpisała i chyba nie miała czasu. Jak sie do wieczora nie odezwie to napisze jeszcze raz, a Ty sprawdz na wszelko wypadek. Na glownej stronie sa "fora zamkniete" tam powinnien byc watek "styczniowe mamusie 2019".
 
Mozesz kupic spacerowke, ktora przyda sie dla drugiego dziecka. Komplet 3 in 1 kupilam olx, ale ta spacerowka mi sie nie sprawdzila. Duzo miejsca zajmowala a moj synek nie chcial w niej jezdzic. Rozne sa te zestawy, ale mu jakos nie podpasowalo. Jedynie wozek gleboki, bo duza gondole mial. Teraz mam te spacerowke i jest ekstra. Ma pompowane kola, jest lekka w miare, latwo sie sklada i nie zajmuje duzo miejsca. Zobacz załącznik 890505
Ładny ten twój wózek. Najbardziej zależy mi właśnie na pompowanych kołach, bo inne u nas na drogach nie zdają egzaminu. Chyba się przejdę do sklepu i na żywo zobaczę.
Zastanawiałam się nad bebetto nico, bo później bym dokupiła gondole, ale jak zaczynam oglądać te wózki to już sama nie wiem :p
Najwyżej kupię teraz jakiś z olx, a później jeszcze jeden. I będę miała dwa wózki :p
Za duży mam wybór i nie mogę się zdecydować.
 
O co chodzi z wątkiem zamkniętym? Gdzie taki jest? Czy to tylko dla wybranych ?

Wątek zamknięty jest dla osób, które najpierw wykażą się aktywnością na forum otwartym. Nie chcemy na zamkniętym osoby, która napisze jednego posta, a potem siedzi w krzakach i tylko czyta. Chcemy tam poruszać bardziej prywatne sprawy, wstawiamy zdjęcia i niekoniecznie chcemy, żeby „byle kto” czytał i oglądał. Dlatego nasze Dziewczyny sukcesywnie udostępniają wątek zamknięty tylko osobom aktywnym na tym wątku.
 
Dziewczyny, czy zdarzyło się wam już, że ktoś ustąpił wam w komunikacji miejskiej? Mój brzuch już chyba widać od 2 dni, ale ciągle może wyglądać jak wzdęcie, więc nie liczę na ustępowanie (jak będzie źle to poproszę). Dziś za to byłam świadkiem jak do autobusu weszła kobieta w zaawansowanwj ciąży. Oczywiście tłok. Przy drzwiach na tych miejscach z plusem siedziały jakieś korpo dziunie z nosami w ajfonach i kurcze... nie mogły nie widzieć tego brzucha, bo jedna z nich miała go 10 cm od ajfona. Zero reakcji - kobieta przejechała tak w tłoku i upale kilka przystanków. :( Może czła się dobrze i nie prosiła o miejsce, ale przy takim brzuchu ostre hamowanie może skończyć się bardzo źle.
 
Dziewczyny, czy zdarzyło się wam już, że ktoś ustąpił wam w komunikacji miejskiej? Mój brzuch już chyba widać od 2 dni, ale ciągle może wyglądać jak wzdęcie, więc nie liczę na ustępowanie (jak będzie źle to poproszę). Dziś za to byłam świadkiem jak do autobusu weszła kobieta w zaawansowanwj ciąży. Oczywiście tłok. Przy drzwiach na tych miejscach z plusem siedziały jakieś korpo dziunie z nosami w ajfonach i kurcze... nie mogły nie widzieć tego brzucha, bo jedna z nich miała go 10 cm od ajfona. Zero reakcji - kobieta przejechała tak w tłoku i upale kilka przystanków. :( Może czła się dobrze i nie prosiła o miejsce, ale przy takim brzuchu ostre hamowanie może skończyć się bardzo źle.

Mnie jeszcze nikt z powodu ciąży miejsca nie ustąpił, ale wydaje mi sie że mimo iż dziś zaczęłam 22 tydz. to jeszcze wyglądam bardziej jak w ciąży spożywczej a nie prawdziwej ;-) W większość przypadków jak jadę z synem (3 lata) komunikacją miejską to ktoś nam ustępuje miejsca, ale wiadomo ludzie są różni. Z poprzedniej ciąży pamiętam że no tylko raz ustąpił mi miejsca mężczyzna, a tak to tylko młode kobiety.
 
@Kuskus : ja od razu szłam się zapisać do szpitala w którym planuję rodzić. Do poradni patologii na Pomorzanach... rok temu w 7tyg zatrzymał się rozwój mojego aniołka i w 10tyg miałam zabieg :( więc jak się dowiedziałam że jestem w ciąży to się bałam... w pracy mam ubezpieczenie Medicover więc zrobiłam wszystkie badania i co tydzień chodziłam do gin żeby zajrzał do środka. Do poradni przyszłam w 9tyg z kompletem badań i umówionymi prenatalnymi (test podwójny)... dopiero po prenatalnych się uspokoiłam i nie szłam na wizytę jak na wyrok. Tak więc choć szpital to szpital to mam cukrzycę, tarczycę i bóg wie co jeszcze więc zdecydowałam się na szpital :) na prywatnie mnie niestety nie stać a w Medicover niespecjalnie mnie ginekolodzy przekonują... teraz mam w poniedziałek połówkowe w szpitalu umówione i idę do medicower wykorzystać ubezpieczenie i zrobię drugie za dwa tyg :D z tych prywatnych chociaż nagrania są do wykupienia :)
 
reklama
Chodzę prywatnie, mam "swojego" lekarza od paru lat,a on niestety na nfz nie przyjmuje. A Ty gdzie jestes zapisana?

We wtorek mam pierwsze zajecia w szkole rodzenia ☺ Ciekawe jak bedzie.

@reqiem a ten watek zamknięty jest juz dla mnie dostępny? Bo nie ogarniam,gdzie go szukac. Sorry,ze zawracam Ci glowe tym :)

a gdzie się zapisałas do szkoły rodzenia ???
 
Do góry