reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Współczuję. Mi jakoś nie przeszkadzają, mimo, że mi termometr pokazuje 30st w cieniu ;) ja lubię upały. Korzystam, bo za chwilę będzie zimno i szaro i ponuro... ;)
Powiem Ci, że ja tez lubie upały i lato, ale u nas dzisiaj jest tak geste powietrze, ze autentycznie czuc ze jest mniej tlenu w tym powieterzu i az sie słabo robi.
 
Ja właśnie wróciłam z miasta byłam tylko w biedronce na zwykłych spożywczych zakupach i jest masakra ,wogóle chodziłam po tym sklepie jakaś skołowana i praktycznie nic nie kupiłam tyle co mąż wziął kilka rzeczy ,nawet posprzeczałam się z moim o głupi obiad bo nie mogłam się zdecydować na co mam ochotę a wkońcu wyszło tak że nic na obiad nie kupiłam[emoji28]Już jadąc w samochodzie zrobiło mi się niedobrze ,chce mi się wymiotować i boli mnie głowa [emoji26]Niech już się kończą te upały bo mnie wykończą

Ja zazwyczaj nie wiem na co mam ochotę i mój się złości na mnie o to [emoji23]

Ja specjalnie pojechałam rano do miasta ale myślałam, że zaraz padnę bo już tak gorąco było :(
 
reklama
Do góry