reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Cześć wszystkim! Jak tam po nocy? Ja spać nie mogłam znowu... jakieś sny dziwne... zawsze przed wizytą tak mam. Chyba jednak stres :hmm: Miłego dnia!
 
reklama
dzień dobry w kolejny upalny dzień pomimo że gorąco życzę milusiego dnia a mam do was pytanie jak to jest z tym spaniem na lewym boku ??? czy wy tylko tak spicie ??? nurtuje mnie to a do wizyty mam jeszcze tydzień żeby zapytać lekarza
Powinno się spać jak Ci wygodnie, na obu bokach, na wznak, nawet na brzuchu jeżeli jeszcze możesz. Najlepiej właśnie zmieniać pozycje w nocy. Spanie na plecach może być niebezpieczne w III trymestrze ciąży jedynie.

Link do: Pozycja do spania w ciąży - czy ma znaczenie? - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet
 
Hej. Ja dzisiaj właśnie wyjątkowo się krecilam w nocy. Gdyby nie moja poducha-rogal to chyba w ogole bym nie spala [emoji16] tak sie przyzwyczaiłam, ze ostatnio jak spalam u mamy bez poduchy to byl problem z zasnieciem...
Milego dnia [emoji4]
 
Hej :) kciuki za wizyty :) ciekawe jakie dziś będą niespodzianki. Wyobraźcie sobie, wczoraj wieczorem pomyślałam, że zmierze sobie ciśnienie bo na wizycie w dzień miałam takie podwyższone . Mierze tak ok godz. 22 a tu 150/90. A ja sama w domu i w panikę. Potem jakoś zasnelam. Teraz boję się mierzyć bo jak będzie duże to się przestrasze i jeszcze bardziej podkrece . Ma któraś z Was problemy z ciśnieniem?
 
Hej wszystkin[emoji846]

Oswiadczam wszystkim, ze czuje juz ruchy dziecka. Uwielbiam ten stan[emoji7]

Kciuki za wizyty i milego dnia zycze[emoji846]

Jedziemy dzis z córką kupić fotelik samochodowy. Mam nadzieje, ze przypadnie jej do gustu i nie bedzie plakac podczas jazdy
 
dzień dobry w kolejny upalny dzień pomimo że gorąco życzę milusiego dnia a mam do was pytanie jak to jest z tym spaniem na lewym boku ??? czy wy tylko tak spicie ??? nurtuje mnie to a do wizyty mam jeszcze tydzień żeby zapytać lekarza
Ja tak spie, ale inaczej mi nie wygodnie. Czasem boli mnie juz lewy bok i przekrece sie, to jest jakos zle. Uciska, przeszkadza. Na plecach brzuch mi ciazy. W poprzedniej ciazy przestawialam sie na spanie na lewym boku, bo zazwyczaj spalam na prawym. Wiem, ze uciskana jest jakas zyla, gdy spi sie na prawym, ale nie pamietam, od ktorego tygodnia jest to wazne.
 
Powinno się spać jak Ci wygodnie, na obu bokach, na wznak, nawet na brzuchu jeżeli jeszcze możesz. Najlepiej właśnie zmieniać pozycje w nocy. Spanie na plecach może być niebezpieczne w III trymestrze ciąży jedynie.

Link do: Pozycja do spania w ciąży - czy ma znaczenie? - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet
To ja jestem 100 lat za murzynami w tym temacie [emoji12] Wiekowa jestem i pamietam jeszcze te stare zalecenia.
 
Hej wszystkin[emoji846]

Oswiadczam wszystkim, ze czuje juz ruchy dziecka. Uwielbiam ten stan[emoji7]

Kciuki za wizyty i milego dnia zycze[emoji846]

Jedziemy dzis z córką kupić fotelik samochodowy. Mam nadzieje, ze przypadnie jej do gustu i nie bedzie plakac podczas jazdy
[emoji7] [emoji7] [emoji7] W ktorym tygodniu jestes?
 
reklama
Ja śpię różnie ,tworzę w nocy milion pozycji [emoji23][emoji23][emoji23]Niewiem jak to będzie z większym brzuszkiem ,dzisiaj zamawiam sobie tą poduszkę i zobaczymy czy mnie trochę ujarzmi [emoji16]
 
Do góry