reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ktoras z was kiedys pisala o obsludze w kasie poza kolejnoscia. Ja z tych co slabo potrafia walczyc o swoje. Ostatnio w Biedronce bylam mile zaskoczona. Stanelam grzecznie z mezem i synkiem na koncu kolejki a ktoras z pracownic krzyknela, kto obsluzy pania w ciazy. Po czym przyszla i zabrala mnie do kasy, ktora miala byc juz zamknieta, przesunela zakupy jakiejs Pani i kazala polozyc moje. Mina tej klientki bezcenna :-)
A u mnie już widać bo chodzę w dosyć dopasowanych ubraniach i kazdy się patrzy i widzi i jeszcze nikt nie przepuścił. Sama pracowalam w sklepie i panie z taką dużą piłka prosiłam do kasy z końca kolejki ale uwierzcie mi tyle lasek na moje oko wyglądało w ciąży ale wstydziłam się prosić bo rownie dobrze mogła to byś otyłość brzuszna.nawet ostatnio do mamy mówilam o sąsiadce że w ciąży a potem na fb jakieś ankiety bzdety polubiła i okazało się że chce zrzucić oponkę z brzucha[emoji23]
 
reklama
Ja to zależy co ubiorę. Jak sukienkę to od razu widać. Jak spodenki i jakąś luźną koszulkę to po prostu wyglądam jakbym miała parę dodatkowych kg.
Z różnych opinii wiem, że w kolejce najszybciej przepuszczają mężczyźni ewentualnie młodzież. Panie np w srednim wieku udają że nie widzą
 
Ja juz dawno po wizycie tylko nie mialam kiedy napisac. U nas wszystko dobrze. Malenstwo rośnie i to by bylo na tyle. Więcej dowiem sie na polowkowych, ktore jeszcze nie wiem kiedy bede miala. Pewnie na następnej wizycie sie dowiem.
Od ktorego dokladnie tygodnia robi sie to usg?
Od 18 tc ja już miałam w 18+0 dokładnie
 
Ja to zależy co ubiorę. Jak sukienkę to od razu widać. Jak spodenki i jakąś luźną koszulkę to po prostu wyglądam jakbym miała parę dodatkowych kg.
Z różnych opinii wiem, że w kolejce najszybciej przepuszczają mężczyźni ewentualnie młodzież. Panie np w srednim wieku udają że nie widzą

A to zołzy [emoji35] kobiety ogólnie wszędzie są mniej przyjacielskie od mężczyzn, szczególnie właśnie te w średnim wieku.
 
Ktoras z was kiedys pisala o obsludze w kasie poza kolejnoscia. Ja z tych co slabo potrafia walczyc o swoje. Ostatnio w Biedronce bylam mile zaskoczona. Stanelam grzecznie z mezem i synkiem na koncu kolejki a ktoras z pracownic krzyknela, kto obsluzy pania w ciazy. Po czym przyszla i zabrala mnie do kasy, ktora miala byc juz zamknieta, przesunela zakupy jakiejs Pani i kazala polozyc moje. Mina tej klientki bezcenna :-)

Super zachowanie :-)

To moj, 17 tydzien. W pierwszej ciazy na tym etapie mialam lekko wystajacy a w tej jest juz pileczka. No i z wyzszej wagi tym razem startuje [emoji16] Zobacz załącznik 885767

Piękny :-) i spory

Moj 17+1 :) jak po wiekszym obiedzie

Jaki malutki i zgrabniutki brzuszek :-)


Ślicznie :-)

Dzisiejszy prezent... babcia się rozkręca :DZobacz załącznik 885744

Super :-)

Jeszcze ja sie dawno brzuszkiem nie chwalilam[emoji846]
Dzis 16t4d[emoji846]Zobacz załącznik 885734

Śliczny :-)

Ja juz dawno po wizycie tylko nie mialam kiedy napisac. U nas wszystko dobrze. Malenstwo rośnie i to by bylo na tyle. Więcej dowiem sie na polowkowych, ktore jeszcze nie wiem kiedy bede miala. Pewnie na następnej wizycie sie dowiem.
Od ktorego dokladnie tygodnia robi sie to usg?

Super, że wszystko dobrze :-)

Wróciłam od nowego lekarza. Trafiłam na bardzo młodą doktorke .
Teraz muszę się zastanowić i podjąć decyzję czy zmieniam czy zostaje przy starym. Szału nie było ale lekarka pobrała mi cytologie , zbadała i zajrzała usg czy wszystko ok. Powiedziała, że brakuje mi jeszcze kilku badań , które powinnam mieć w 1 trymestrze i że jeśli się zdecyduje do niej przenieść to mi to uzupełni. Po raz pierwszy zmierzono mi ciśnienie (148/89) . Powiedziała, że zna lekarza, który prowadzi moją ciążę i że to nie jest zły lekarz tylko trochę zakręcony. I teraz siedzę i myślę...

Ja bym zmieniła, myślę że nie masz się co zastanawiać za bardzo..

no właśnie też przejrzałam tabelkę i mogę Was dziewczyny spotkać a gdzie planujecie rodzic ???

@Dariana dokladnie jesCze nie wiem, zalezy jak sie ulozy,ale najblizej mam Zdroje :)

Ja jak na razie planuje Police bo tam pracuje mój lekarz ale czas pokarze :)
 
Ja juz dawno po wizycie tylko nie mialam kiedy napisac. U nas wszystko dobrze. Malenstwo rośnie i to by bylo na tyle. Więcej dowiem sie na polowkowych, ktore jeszcze nie wiem kiedy bede miala. Pewnie na następnej wizycie sie dowiem.
Od ktorego dokladnie tygodnia robi sie to usg?

Połówkowe po 20 tyg., ale przed 22 się powinno.
Myślę, że jeśli lekarz zleca inaczej, to najzwyklej w świecie nie ma terminu, bo nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć.
 
Połówkowe po 20 tyg., ale przed 22 się powinno.
Myślę, że jeśli lekarz zleca inaczej, to najzwyklej w świecie nie ma terminu, bo nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć.
Ja mam zapłacone później że względu na echo serca [emoji6] i na pewno nie był a to kwestia wolnych terminów bo dostalam przedział czasowy (tydzien) i dokładnie w tym przedziale miałam się zapisać. Chciałam 2 dni przed wyznaczonym terminem bo akurat mi tak pasowało to Pani w rejestracji powiedziała, że nie może skoro p.doktor wyznaczyła inny przedział. Samo Usg wykonuje inny lekarz
 
reklama
Ja jeszcze nie wykorzystałam przywileju ciężarnej ani mnie nie poproszono wyglądam bez zmian troszkę brzuszek się zaokrąglił wiec myślą ze pare kg na plusie ;)

Dzisiaj dokonałam kolejnych zakupów podgrzewacz i kosz na brudne pieluszki wszystko z olx ;)

Jak ja bym chciała już jesien albo zimę i żeby zaraz miec dzidziola obok siebie ;)
 
Do góry