reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
To rzwczywiscie byl przelyk, bo dzis juz nie piecze. Chyba dlugo beda towarzyszyc mi te mdlosci.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach [emoji4][emoji123][emoji123][emoji123]

P.S. Jak dobrze, ze dzis troche chlodniej. Mozna oddychac :)
 
Ja dzisiaj o 18 wizyta u gin mam nadzieje ze poznam płeć w końcu :) połówkowe mam na 30 sierpnia ale nie wiem czy to nie za szybko dzisiaj dopytał gin bo to będzie 20 tydzień. Trzymam za wszystkie dzisiaj się badające dziewczyny kciuki oby wszytko było po waszej myśli.
 
Kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty, samych pięknych widoków życzę [emoji7] a przy okazji mam pytanie, w którym miejscu czujecie ruchy dziecka???
 
reklama
Do góry