reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Tylko że On z własnej woli to robi :). Są rzeczy do zrobienia i jest nas do tego dwoje to nie czekamy aż samo się zrobi tylko kto ma siły i czas ten robi.
Teraz Młody śpi to Tata odpoczywa , ja wyczyściłam filtr z basenu i włączyłam pompę bo później będzie zapewne szaleństwo. Teraz siedzę przy laptopie i ogarniam pracę.
No rozumiem ale tak powtarzasz to na każdym kroku...
Ja też mam super męża ale nie chwale się tym co chwila [emoji4]
 
reklama
Dominik postawił pierwsze kroki jak miał 10mscy, teraz szybko chodzi, ale jeszcze nie biega :) Wchodzi na kanapę, nauczył się też schodzić. Przeraża mnie jak na pufę się wspina
Colorado dzięki [emoji11]
 
To chyba typowe... Mój myśli, że jak mam wolne to leżę i pachnę a sprząta i gotuje się samo [emoji16]

U mnie dziś na śniadanie naleśniki orkiszowe ze śliwkami. Tam mnie naszło, że musiałam zrobić!

Zobacz załącznik 889466
No oni chyba tak myślą kurcze [emoji38] Mam nadzieje że moje chłopaki będą berdziej ogarnięci jako dorośli :) Pracuję nad tym [emoji13]
Super naleśniki, wyglądają smakowicie [emoji9]
 
Ka chyba lubisz pikantne jedzenie :) U mnie dziś kiełbaski z grila i sałatka z pomidorów z cebulą i szczypiorem.
20180819_183306.jpg
20180819_183545.jpg
 

Załączniki

  • 20180819_183306.jpg
    20180819_183306.jpg
    96,5 KB · Wyświetleń: 129
  • 20180819_183545.jpg
    20180819_183545.jpg
    89,8 KB · Wyświetleń: 134
reklama
Do góry