reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Cześć dziewczyny :)
Mimi ja dostałam patelnie z powłoką kamienną i jest rewelacyjna.
U mnie wagowo bez zmian co już mnie dobija. Centymetr mniej w pasie, biodrach i łydkach.Dzis powinnam okresu dostać ale nie robiłam przerwy w tabletkach i wzięłam drugie opakowanie, żeby na wczasach nie dostać okresu, bo dziś w nocy wyjeżdżamy do Łeby.Ale Wam powiem, że wszystkie okresowe przypadłości mam i jestem wściekła jak osa.Moj mąż raczył dziś do domu wrócić był jakieś 20minut w domu i gdzieś pojechał i od 13go nie ma. Odechciało mi się wyjazdu jeszcze ten młody co jest u mnie na wakacjach daje tak w dupe ,że niewiem jak kolejny tydzień wytrzymam z nim w Łebie i to jeszcze w jednym domku.Michaš ząbkuje wyszły mu dwie 4 i po drugiej stronie też będą wychodzić.Stwierdziłam ,że skoro ja wytrzymałam z 3dzieci trzy tygodnie to na wczasach nie robię nic. Będzie mój mąż ,szwagierka z mężem czyli akurat każde będzie miało dziecko pod opieką.A ,że mąż ostatnio zachowuje się okropnie postanowiłam dać mu nauczkę na wczasach kupiłam krótką sukienkę do tego buciki na obcasie dziś farbowałam włosy i nie zawaham się tego użyć : D a on niech poczuje zazdrość to może wtedy doceni co może stracić.
Agunia należy Ci się wypoczynek! Jak będzie trzeb zrób mężowi jesień średniowiecza! Ehh,faceci potrafia być beznadziejni [emoji58] Mój też ostatnio przechodzi samego siebie... A Tobie po takich przebojach ze zdrowiem, Michasia ząbkowaniem i w ogóle trójką dzieci w domu należy się odpoczynek. Udanego wyjazdu [emoji8]
 
reklama
To chyba typowe... Mój myśli, że jak mam wolne to leżę i pachnę a sprząta i gotuje się samo [emoji16]

U mnie dziś na śniadanie naleśniki orkiszowe ze śliwkami. Tam mnie naszło, że musiałam zrobić!

IMG_20180819_095858.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180819_095858.jpg
    IMG_20180819_095858.jpg
    44,2 KB · Wyświetleń: 179
Ka, a to kibelek sam się nie sprząta co wieczór i papier toaletowy nie rośnie sam z siebie na wieszaczku?![emoji33]

Facety to są ... Z innej planety [emoji16]

Jo, nie reklamuj tak męża, bo będą próby kradzieży [emoji23][emoji23] a tak na serio, to super, że tacy się zdarzają, mój w dużej mierze też ;) inaczej możnaby zwątpić w płeć męska.

Agunia, ja Ciebie podziwiam za to, ile Ty potrafisz dźwignąć [emoji33] to samo Zuza [emoji8]
 
To mój Mąż jest wyjątkowy- pomaga w domu, dzieci ogarnia a szczególnie Młodego od początku, robi wszelkie zakupy spożywcze bo ja już nie lubię chodzić po sklepach, jak trzeba to ugotuje. Ja ogarniam ubrania i buty dla dzieci bo On się nie zna i mam wolną rękę z wydatkami na to. Nie kosi trawy bo nie lubi ale ja lubię się zmęczyć i spalić kalorie. Kuchnie ogarnia wieczorem jak profesjonalista bo ja nie lubię zostawiać na noc balaganu więc ogarnia ten kto akurat się za to zabierze.
Do tego kocha i szanuje :) cóż więcej chcieć.
To jak on bidny wszystko ogarnia to pewnie napisalby o tobie tak jak Agunia o swoim mężu [emoji23]
 
To jak on bidny wszystko ogarnia to pewnie napisalby o tobie tak jak Agunia o swoim mężu [emoji23]

Tylko że On z własnej woli to robi :). Są rzeczy do zrobienia i jest nas do tego dwoje to nie czekamy aż samo się zrobi tylko kto ma siły i czas ten robi.
Teraz Młody śpi to Tata odpoczywa , ja wyczyściłam filtr z basenu i włączyłam pompę bo później będzie zapewne szaleństwo. Teraz siedzę przy laptopie i ogarniam pracę.
 
reklama
Do góry