reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzien 2009 - o nas

to i ja- Adriana
Ile mam lat? w maju 28
Z jakiego miasta? Żary
Która to ciąża? trzecia
Czym sie zajmuję? domem
Wolę chlopca czy na dziewczynke?- obojetne aby bylo zdrowe
Ciaza byla zaplanowana czy niespodzianka? Zaplanowana i za pierwszym podejsciem
 
reklama
To i ja się dopiszę:
Martyna
lat 28 skończone
ciąża 2 - synek Patryk 17 miesięcy
Praca - Koordynator w Towarzystwie Finansowym
Okolice Poznania
Marzenie męża- córka, moje synek... aczkolwiek córka stanowi wyzwanie i wędrówkę do wspomnień z dzieciństwa, zawsze też na kawe starą matkę może zabrać :)
Po ślubie 6 latek
Starania - 2 cykle więc po drodze zaledwie jedno rozczarowanie, pierwszej ciąży wyczekiwaliśmy 1,5 roku, więc teraz zupełnym luzem rozpoczeliśmy i się mile zaskoczyliśmy!
 
No to może teraz ja :tak:
Mam na imię Diana jestem z Tomaszowa Mazowieckiego oraz Łodzi (mieszkam tu tymczasowo i studiuję-biologię-pierwszy rok). Mam 19 lat (we wrześniu 20). Jest to moja pierwsza ciążą i nie była ona planowana. Jestem tym odsetkiem kobiet które wpadły mimo brania tabletek...Jeśli już miałabym wybierać to wolałabym chłopca (mama wyprorokowała, że będzie dwóch chłopców za jednym razem no ale już niedługo zobaczymy).

PS. Zdjęcia jak coś to będą w galerii bo jakoś mój umysł nie chce pojąć dodawania ich do postów ;-) Pozdrawiam bardzo serdecznie.
 
Hejka ;)

Magda
lat 24 skończone w lutym ;)
ciąża 1 - podejrzewamy chłopaka ;P
Praca - jestem instruktorką tańca towarzyskiego
Studia - pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną - w czerwcu/lipcu obrona!!!
Po ślubie - było to 13.09.2008 więc same policzcie ;P
Starania - brak ;) udało się za "pierwszym podejściem"
 
To teraz trochę o mnie :-)
Mam na imię Jola i mam 28 lat. To moja trzecia ciąża, trochę planowana, trochę nie ;-)
Mieszkam z moimi mężczyznami niedaleko Poznania :-) Mam już dwóch synów: Jacka (8lat) i Maksymiliana (22miesiące)
 
Witam. Pisze tu poraz pierwszy. Mam na imie Monika. Mam 24 lata (w czerwcu 25). Mieszkam w Gryfinie/koło Szczecina. Od 21 marca jestem szczęśliwą mężątkom. Odrazu po ślubie z mężem planowaliśmy maluszka :-), ale nie sądziłam, że wyjdzie nam tak szybko. Obecnie jestem ok. 5 tc. W przyszłym tygodniu idziemy na nasze pierwsze usg. Jestem bardzo szczęśliwa :tak::tak::tak:. Pozdrawiam
 
czesc mam na imie Magda mam 22 lata,mieszkam w Leeds UK,to moja pierwsza ciaza,troche planowana.....troche nie;-)chcialabym dziewczynke ale czuje ze bedzie chlopczyk,wazne by bylo zdrowe.pozdrawiam wszystkich
 
Cześć
Imię: Ewa
Miasto: Żyrardów (okolice Warszawy, a może wkrótce i sama stolica)
Wiek: 29 skończone w styczniu
Ciąża: druga (po pół roku starań, pierwsza po półtora roku), obie jak najbardziej chciane
Czekają na: ja, ślubny i syn chcemy zdrowego chłopaka do paki, ale zdrowa dziewczynka również będzie mile widziana
Co robię: jestem chemikiem i pracuję w laboratorium
Co lubię: koty, układać puzzle, robić zdjęcia (głównie portrety), sama nie jestem fotogeniczna :-) więc z wklejaniem zdjęć będę oszczędna

Pozdrawiam grudnióweczki 2009 :-)
 
reklama
Hej:-)
Pochodze z Tychow (slask),mieszkam na poludniu Londynu od 3 lat.
Interesuje sie grafika i fotografia.
Na dzien dzisiejszy nie pracuje (1y raz w zyciu-wow:tak: niesamowite uczucie),zajmuje sie tylko moja szkola.
Moj pierwszy dzidzius pojawi sie prawdopodobnie na przelomie listopada,
grudnia:-):-):-).
 
Do góry