reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Czy postanowione to nie wiem. Stwierdziłam ostatecznie, że to ja namieszałam więc ja powinnam zrobić z tym porządek. :baffled: Dlatego zdecydowałam, że jak Joeey zdoła się zalogować to wracamy tutaj. Jakoś nikt się nie przeciwstawił, a nawet myślę, że większość się ucieszyła, że ktoś w końcu zadecydował za nich, he he. No to wracamy chyba. :tak: Jak Joeey dostanie hasło oczywiście.
 
Mały wykapany i wkoncu zasnal uffff.
Jutro ostatni raz dostanie anybiotyk-najpierw o 6 rano a potem o 18 i KONIEC!!!
Tak do konca to on nie jest zdrowy,pokasluje i mu z noska leci,ale MAM NADZIEJE,ze to juz koncowka.
 
Stwierdziłam, że mimo to, że już niby postanowione, że wracamy na BB, napiszę dlaczego jestem za nowym forum :) A nóż dacie się przekonać ;-)
1. Moim zdaniem nowe forum jest czytelniejsze, nie ma tylu reklam wokół, odsyłaczy na inne niegrudniowe wątki itd. A ze swoim niebieskim kolorkiem bardziej przypomina nasze stare BB :tak: :tak:
2. Piszecie, że na BB są nasze wszyskie stare posty, ale czy tak naprawdę często wchodzicie na stare stronki ? Osobiście nie mam czasu na to i nie mogę nadążyć z czytaniem na bieżąco, a co dopiero wracać do poprzednich postów :no:
3. Osobiście nie zależy mi na tym, żeby czytały nas ( mnie ) inne niegrudniowe mamy. Ja sama nie mam czasu na to, żeby wchodzić na inne niegrudniowe wątki czy oglądać zdjęcia innych niegrudniowych dzieciaczków:no:
4. Nowe forum jest zamknięte, możemy pisać wszystko i o wszystkim bez ograniczeń, a poza tym wszystko zmieniać od razu a nie czekać aż zrobi to dla nas moderator :tak: :tak:
5. Mi osobiście nie zależy na ilości postów, które napisałam na starym BB i mogę nawet codziennie zaczynać od zera ;-)
6. Na nowym forum mamy wszystko w jednym tzn.albumik z naszymi dzieciaczkami i naszymi buźkami, a na BB osobno :-(
7. Na BB zawsze będziemy mogły wejść, jeśli będziemy chciały udzielać się na innych wątkach ( na co osobiście oczywiście nie mam czasu :laugh2: )

No to chyba tyle mojego wywodu :rolleyes: Może jednak zostaniemy na NOWYM :tak: :tak: :tak: :tak: ??????
 
Ukalo :surprised:
1. Czy to jest Twój wątek, że sobie wchodzisz z buciorami i zabierasz głos w nie swojej sprawie?
2. Jeśli to Twój wątek to miej odwagę podpisać się pod swoją wypowiedzią.

:growl:
 
Ja też opowiadam się stanowczo za nowym forum, popieram argumenty Bartyś. Aczkolwiek dostosuję się do woli większości. BB było super, ale obecna formuła mi nie odpowiada, wrecz irytuje mnie.
 
reklama
Hej babole!

ale się porobiło :szok: :szok: !



W końcu udało mi się coś napisać, ale zrobiłam to baaaaardzo okrężną drogą. Do tej pory mogłam się bez problemu logować, ale jak chciałam coś naskrobać, to wyskakiwała mi pusta strona. Ciekawe czy już będzie OK :confused: .

Musze przyznać, że na początku byłam kompletnie przeciwna nowemu forum. Kolory bb są dla mnie najzupełniej obojętne, oby nie były męczące dla oczu.
Ale jedna rzecz podoba mi się w nowym forum - brak dostępu dla osób trzecich.
 
Do góry