reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

No coz, tymczasem nie da sie wejsc na nowe forum, kaza probowac za kilka godzin... Naprawde nie wiem czy tamto forum to jest takie lepsze wyjscie! To sie muli ale przynajmniej dziala!

Patrycjo - napisali ze to prace konserwowe - o ile mi dobrze wiadomo, to kazdy portal wymaga co jakis czas czegos takiego, a to ze akurat teraz tak zrobili - trudno ;)
 
reklama
Patrycjo - napisali ze to prace konserwowe - o ile mi dobrze wiadomo, to kazdy portal wymaga co jakis czas czegos takiego, a to ze akurat teraz tak zrobili - trudno ;)

Wanda dokladnie! :tak: To samo sie tyczy BB...

cytat: Nie wiem czy zauważyłyście, ale pisałam posta, zanim zobaczyłam Was na nowym forum...

Nie, nie zauwazylam, a na nowym forum jestem juz od wczoraj... ;-)
 
napisałam do tego pana w sprawie joeey i nathalie i odpisal mi nawet szybko:

[FONT='Calibri','sans-serif']Problem został już poprawiony. 12 kont zostało zdublowanych przy konwersji forum i te użytkowniczki nie mogły zmieniać hasła. W tej chwili działa już OK. Przepraszam za problem, ale to, co się stało, było teoretycznie niemożliwe i nie sprawdzałem bazy pod kątem duplikatów.[/FONT]



takze powinno juz działac - dajcie Joeey i Nathalie znac!!!:-):-):-):-):-):-)
[FONT='Calibri','sans-serif'] [/FONT]
 
Hejka!

Ale tu jest potwornie dziwnie! Napiszcie mi proszę czy wszystkie jesteście tutaj czy na nowym forum? Bo tak bez sensu pisać i tu i tu, no nie?
 
Beatko wiekszosc jest chyba jednak na nowym forum, ktoro teraz nie dziala. Wydawaloby sie, ze w takim razie dziewczyny powroca tu, ale nie wyglada na to. Znaczy to chyba, ze BB przegralo. :confused:
 
Piszą , że za kilka godzin ma być ok z tym nowym forum...

Wiecie co, powiem szczerze, że mam już dosyć tych kwasów i tylko popsułam sobie dzień. Nie rozumiem o co tak naprawdę chodzi i o co się ta nasza brygada rozbija - wszystko to takie bezsensu, że aż irytuje...

myslę, że tak naprawdę, zamiast roztrząsać sie nad pierdołami powinnyśmy przejść do porzątku dziennego - nieważne gdzie - dla mnie najważniejsze, żeby byli wszyscy, bo nie wyobrażam sobie, żeby którejś z was mogło zabraknąć!!!

wniosek jest prosty tam gdzie WSZYSCY tam i ja, jak dłużej poczytam te smęty i narzekania to poprostu sobie dam spokój z forum jakimkolwiek, bo na miłość boską ileż można smęcić!
 
Beatko ja mam ciagle nadzieje, ze moze dziewczyny wroca na to forum! Tu, gdzie jest kawal naszego zycia. Taka sie sentymentalna zrobilam!
 
reklama
Do góry