reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

o rany....ilość stron na wątku zależy jak sobie ustawisz ilośc postów na stronie :eek: ....także każda z nas może mieć inną ilośc stron....beznadzieja :no: ja póki co mam ustawione na 20 postów i mam na Grudniu 1496 stron :confused:
 
reklama
w sumie to Pati ma rację, zwłaszcza że wszystko pomału zaczyna działać: avatarki już są, podpisy z obrazkami itd..., a kolory rzecz gustu i napisali, ze będzie druga wersja kolorystyczna.
w związku z powyższym jestem za tym, żeby poczekać i się na razie nie przenosić.
 
Będzie dobrze dziewczyny, poczekajmy......
Moderatorki piszą wytłumaczenie, dajmy im szanse.
Byleby to wszystko szybciej hulało to juz byłby duży PLUS
A w ustawieniach pozmieniamy sobie tak, aby pasował i już :)

Pozdrawiam

PS. no i z tymi podwójnymi nickami? Natalka i Joeey go mają i pewnie jeszcze któreś...
 
Witaj Karina

mi nadal brakuje ....starego forum :-( ...ale najwazniejsze, że reagują na nasze uwagi i starają sie pomóc, poprawiać co jest źle, teraz przeczytałam że asiaslu bierze sie za albumiki więc może niebawem będą już dla nas dostępne :tak:

myślę że jak wszystko dopracują to nie będzie tak źle, tylko musimy sie przyzwyczaić ;-)
 
reklama
Do góry