reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

czesc laski.

ja tylko na momencik bo zaraz wyjezdzamy do urzedu stanu cyw.pozalatwiac i po metryki chrzt,akty ur itd. jeny ile zalatwiania.jutro podpisujemy umowe o sale a w srode do ksiedza,dalej jeszcze nie wiem,dowiem sie dzis przy zalatwianiu ile jeszcze zostanie formalnosci...
ketsa zaraz(przy sniadanku) obejrze foteczki...
kurde musze leciec bo maly ryczy...
 
reklama
No no no ale temat

My mielismy wesele na 80 osób sami przyjaciele i najbliższa rodzina żadna tam siódma woda po kisielu 55 osób to było młodzieży kuzyni najbliżsi i nasi znajomi a poobrażali sie a owszem niektórzy ale gdzieś to mam.

Ana to ty niezła jesteś ale ja znam dziewczyne cco juz dwa razy ja faceci zostawiali przd slubem raz 3 miechy to jeszcze spoko a drugi raz dwa tygodnie ::) ::) ::) ::)

Jestem za tym żeby Ketsisko ;) :laugh: spisało adresy ;D ;D ;D obojetne gdzie tylko chciałabym wiedziec gdzie wysłać ;D

My narazie na szczęście kryzysu nie mamy i nie mielismy a Maja raczej nas zblizyła jeszcze bardziej bo jak czasem się złoszczę na Bartka to potem jak zobaczę jaki on cudowny dla niej jest a przez to i dla mnie to od razu mi przechodzą nerwy. I o rozwodzie nigdy nie mówilismy ani nie myslelismy.
 
Dzoeki dziewczyni za zyczonka!!!

Ana ale z ciebie tyfus hehehe!Dobrze ze Ci sie oczy za pozno nie otworzyly!I skonczylo si e "tylko"na odwolaniu slubu i wesela i gosci.A tak to bys sie musiala meczyc z tym typkiem,alo rozwod a to by bylo gorsze,a tak to masz teraz super meza stasia i fasolke!Nie ma tego zlego....


Ostatnio ja mieszkalam pare dni u rodzicow to bylismy u znajomych na parapetowce,pawel odprowadzil mnie i Hanie do domu.Jak wracal spotkala kolegow i go wyciagneli jeszcze na piwko,oczywiscie zadzwonil,zapytal czy moze.Zla bylam ale mu pozwolilam tylko na krotko,zeby nie nawalil.No i w knajpie spotkal moja siorke i jej chlopaka i razem se siedzieli.A siorka do mnie cos ty zrobila z tym chlopakiem???Eypil piwo w 15 min  i do domu bo magda bedzie zla....I owi ze o niczym innym nie mowil....Ja to jestem potwor.No i glupio mi sie zrobilo,ze mu takie jazdy robie ::) ::) ::)
 
Magduś coś ty z nim zrobiła ;) :laugh: :laugh: :laugh:

I wszystkiego najlepszego Magdziu i Gabi z okazji rocznicy slubu
 
Dziewczynki kochane!!Spadam bo mamusia moja przyjezdza z wloch.Chyba Hani nie pozna tak sie zmienila przez 3 miesiace.I przywieze mi sloiczkowe wloskie dania,zobaczymy co tam dzieciaki wcinaja.No i bede miaala aparat i bedziemy strzelac fotki i wklejac na bb!!

A u mnie wesele bylo na 100 osob.Z mojej strony byla tylko najblizsza rodzina i przyjaciolki i bylo w sumie 30 osob z mojej strony a z pawla reszta.Bo jego ojciec ma 4,czy 5 braci,w sumie tez najblizsza rodzina,tyle ze jakos dziwnie bo na codzien nie utrzymuja ze soba kontaktow.No ale tak bylo,ze oni placili za siebie a my za siebie.No cyba sprawiedliwie ;)
 
No Bartka tata też ma 5 siostr a mam dwoje rodzeństwa także teżbyli sami najbliżsi bo dzieci maja dorosłe więc doszli jeszce mężowie i zony kuzynów i kuzynek nie było nikogo dalszego niż dzieci siostry czy brata a i tak sporo osób wyszło
 
Hejka z rana :laugh:

Gabi gratuluję zębola ;D oraz zyczę jeszcze duuużo rocznic z Adamem :D

Magdus dla ciebie spóźnione zyczonka z okazji ślubowania :laugh: buziaki :-*

Kamila miej więcej wiem gdzie to Malibu, mój małz wie lepiej bo on ze starego Fordonu z Pielęgniarskiej zresztą ;) :laugh: mówi że w Malibu super pomysł

Ana ale z ciebie aparatka ja niewiem czy bym miała tyle odwagi ::) no zresztą zależy jakie powody by były

My mieliśmy wesele na 120 osób i mimo że jestem i byłam przeciwniczką takich masowych imprez i wydawania ksay bez sensu to musiałam sie zgodzić bo byłam pod silną presją rodziców co to muszą sie pokazac w rodzinie ::) i nie miałam zbyt wiele do gadania :-[ :-[

Ale to było dawno dawno temu :D teraz tylko pozostaje świętowac chyba wybieramy Wisłę http://www.golebiewski.pl/hg_wisla/main.php?strona=1

Moje dziecko dzisiaj strasznie krzykliwe i płaczliwe ale teraz usnął po długich walkach ::) jak sie obudzi to zabieram psiura i idę do lasu na spacerek i sie rozejżeć za grzybami :laugh:
 
reklama
Niestety, my zbytnio nie jestesmy towarzysko rodzinni, i oczywiscie moi kuzyni to bliska rodzina, ale prawda jest taka ze widujemy sie raz na rok jak dobrze pojdzie ;) o tym pisalam.

Donia, no pieknie wybraliscie!!

Donia - mysmy miedzy innymi tez dlatego sami sobie placili - zeby nikt nam sie w nic nie wtracal :) i nawet nie probowali hahaha...Zreszta nasi rodzice sa spoko pod tym wzgledem z jednej i drugiej strony.

Ale ja sie dzis rozbujalam z postami ;) ale z tej doliny zamiast pracowac gapie sie w forum. Cale szczescie mam taka prace, ze od czasu do czasu moge sobie pozwolic na male lenistwo ;)
 
Do góry