reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

hej hej...

Melduję że po czwartkowej burzy siadł mi internet w domu (teraz jestem u rodziców) i nie wiem kiedy będę miała spowrotem....
nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić... doczytałam tylko że planujecie zmienić datę krakowskiego spotkania... ja niestety 16 lipca nie będę mogła bo mam zamiar w końcu ochrzcić Kubeczka :)
No to tyle z rana....do zobaczonka mam nadzieję wkrótce :)
 
reklama
Cześć laski!

Teoria Didi nie do końca trafiona, bo Nadia ma 2 zabki i jest tak ruchliwa, że nadążyć za nią nie mogę. Ma to po mnie.

Steffi, Tobie przynajmniej siadł po burzy. u mnie internet szwankuje niemal codziennie od kiedy zamontowaliśmy nowe dziecko TP SA czyli Liveboxa. Straszne *****.

Dziewczynki z południa, zazdroszczę spotkanka. Szkoda, że to tak daleko....


Pati, gratuluję kolczyka w nosku. Ja też miałam, strzeliłam sobie na 21 urodziny. Niestety jak miałam resekcję przegrody nosowej musiałam go usunąć, mam ślad do dzisiaj, ale nie przeszkadza mi to. Polecam kolczyki anty-urazowe.Teraz został mi tylko kolczyk w pępku.


Dzieciaki w albumiku przepiękne.
 
Hej~!

Wczoraj mnie nie bylo bo Hanka byla taaaka nieznosna!!Tylko 3 azy zostawilam ja na dluzej ze szwgierka i ta ja nosila po calym domu i jej sie spodobalo i teraz nie chce polezec chwili ama w lozeczku,krzeselko to tez zbedny mebel bo posiedzi 10min.Moze to tez prze te zeby bo podobno widac jk juz na gorze wychodzi jeden.tylk ze ja tego nie widze ;) ;)spac w dzien tez nie chce.tylk ojak na dwor wyjdziemy to spi wiec wczoraj caly dzien z nia na dworze bylam.

didi Hania wczesiej nie byla zbyt ruchliwa za to teraz jakby diabel w nia wstapil a ma juz zeby.Mi sie wydaje ze im pozniej zeby tym lepiej bo wiekszy spokoj dla cycoszkow. ;)
 

Heloooooowww

Steffi no to chyba przeważyłaś szalę i coś mi się wydaję że lepiej zostać faktycznie przy terminie 8-9 mam nadzieje że Moskitek wybaczy...ale te chrciny to mocny argument i na pewno wcześniej termin ustalony ;)
a precyzując i zawężając w dalszym ciągu optowała bym za smokiem i generalnie bulwarami - i to mogła by być alternatywa na ładną pogodę, natomiast Plaza na gorszą (ale coś mi się przypomina że tam też jest jakieś jeziorko ale nie wiem czy na tyle rekreacyjne mjejsce bo nigdy pod tym kontem na to nie patrzyłamalbo za Plazą.... z pobudek czysto osobistych

a idąc dalej ponieważ tak to z tymi terminami wygląda .... to proponuje zastanawiać się nad następnym terminkiem jakoś pod koniec lipca czy w tych okolicach zresztą to się jeszcze zobaczy bo może się nie polubimy i pokłócimy z miejsca na pierwszym spotkaniu ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;)


Martula
no a duża ta dziura po kolczyku rzuca się w oczy...?

Didi a ty jesteś tam gdzieś .... używasz może firefoxa? zrobiliśmy wczoraj formacik.... i za chiny nie mogłam odnaleźć katalogu z ulubionymi więc format i tak zrobiony... ale teraz na przyszłość chciała bym uniknąć tego i wiedzieć gdzie tego ustrojstwa szukać...

Achaaaaa Steffi bo żeby wykluczyć wszystkie możliwości .... to 15 przed chrzcinami nie bedzie ci pasowało bo kupa roboty zapewne...?

Ola sama widzisz że ja już lekki niedosyt czuje że Moskita nie uda nam sie zgarnąć na ten termin... a tu jeszcze ty i Wioluś wyrażacie chęć na spotkanko i dojazd nie taki znowu bliski....to nie można tego tak zostawiś ;) a kiedy dokładnie twój Rafał wraca?
 
Patrycja super w nosiekolczyk.Tylko ze u innych bardzo i si epodoba,ale sobie nie mialabym odwagi pzekluc.A w pepku juz mi nie potrzebny juz nie pokazuje brzucha nikomu a pawel i tak za bardzo nie lubi takih piekszen wiec se dam spokoj.

Ja mysle ze Pauli bratu sie popsul komp i ona bierze od niego net i dlatego u niej tez nie ma netu.

No i zapomnialam sie pochwalic,ze zdalam ten egz na 3,ale i tak sie ciesze jakos moje ambicje spadly i po prostu ciesze sie ze mam to juz za soba!

Paulinko gratulacje zebulkow.Tylko nie gryz mamusi ;) ;) ;)!

 
Ja mam pierwsza rocznice slubu 20tego sierpnia i z tego co pamietam to kilka dziewczyn tez ma w tych okolicach racznice,chyba Wanda?
 
reklama
Hej Dziewczynki!

No to wklejam siebie z kolczykiem. ;D

kolczyk.jpg


no i jeszcze jedno - uwielbiam ta Atka mine, ale od kolczyka odbil sie flash, wiec wyglada na wiekszy niz jest

kolczyk1.jpg
 
Do góry